+370 685 64 002
TOYOTA HILUX, 05 - 12
Prekių katalogas

TOYOTA HILUX, 05 - 12 dalys

TOYOTA HILUX, 05 - 12 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (Toyota Hilux dalys)? Iš pradžių rinkitės vieną iš kategorijų, tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote valytuvų, rinkitės kategoriją „Valytuvai, jų dalys“ ir „Valytuvai“.

Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jeigu:

  • Nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad Toyota Hilux dalys bus rastos greičiau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš tiekėjų sandėlių – kai tik sumokėsite avansą.

Toyota Hilux dalys gaminamos 2 arba 4 durų pikapo kėbulo tipui. Šis japonų gaminamas automobilis puikiai tinka vežti krovinius ar eksploatuoti bekelėje: Hilux –  kokybiškai surinktas, patikimas, patvarus automobilis.

Toyota Hilux dalys į automobilius surinkinėjamos Argentinoje, Malaizijoje, Pakistane, Pietų Afrikoje, Tailande ir Venesueloje. Modelio dizainą kūrė Kaoru Hosokavas (Kaoru Hosokawa). Tailande gaminami modeliai vadinami „Vigo“ – jie pardavinėjami Azijos, Viduriniųjų Rytų, Okeanijos rinkose.

Europos ir Pietų Afrikos rinkoms skirti automobiliai gaminami Pietų Afrikoje. 2009 metais Hilux tampa geriausiai parduodamu automobiliu Pietų Afrikoje.

Argentinoje gaminami pikapai orientuojami į Pietų Amerikos rinką. Tačiau šių modelių varikliai gaminami pačioje Japonijoje.

Modelio komplektacijoje – 6 varikliai. 3 benzino variantai: 2.0, 2.7 ir 4.0 litrų varikliai. 3 dyzelio varikliai: du 2.5 litrų variantai ir 3.0 litrų variklis.