Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA HILUX, 01 - 05
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA HILUX, 01 - 05

2001 - 2005
Pickup

TOYOTA HILUX, 01 - 05 dalys

TOYOTA HILUX, 01 - 05 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Toyota Hilux dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje. Kategorijos skirstosi į smulkesnes subkategorijas. Taigi, jeigu norite įsigyti priešrūkinį žibintą, spauskite kategoriją „Automobilių žibintai, jų dalys“, „Priešrūkiniai žibintai, jų dalys“ ir „Priešrūkinis žibintas“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Toyota Hilux dalys bus rastos efektyviau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, dalį užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra reikalingas avansas.

Toyota Hilux dalys dažniausiai gaminamos pikapo kėbulo tipo automobiliui. Tai japonų kompanijos Toyota gaminami automobiliai, pirmąkart rinkoje pasirodę 1968-aisiais metais.

Toyota Hilux dalys ir automobiliai daugelyje šalių yra vadinami būtent taip, tačiau nuo 1976-ųjų šio pavadinimo Šiaurės Amerikoje atsisakoma – priimtinesni tampa „Truck“, „Pickup Truck“ arba „Compact Truck“ pavadinimai. 1984-aisiais „Toyota Trekker“ – Hilux modelio kemperio versija – Australijoje ir Šiaurės Amerikoje pervadinama į „4Runner“, o Japonijoje į „Hilux Surf“.

1995-aisiais „Toyota“ pristato naują pikapą – tai „Tacoma“. Šis pavadinimas vartojamas Šiaurės Amerikoje, Hilux vardo atsisakoma.

Toyota Hilux dalys, gamintos iki 2005 m., priskiriamos šeštai modelio kartai. Toyota Hilux dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Kolumbijoje, Filipinuose, taip pat Tailande ir Venesueloje.

Toyota Hilux dalys ir automobiliai komplektacijoje būna su vienu iš 8 variklių: 4 benzino (2.0, 2.4, 2.7, ir 3.4 litrų), 4 dyzelio varikliai (2.4, 2.5, 2.8 ir 3.0 litrų).