Parduotuvių kontaktai

TOYOTA LAND CRUISER FJ120, 02 - 09 dalys

TOYOTA LAND CRUISER FJ120, 02 - 09 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Toyota Land Cruiser FJ120 dalys) ir nežinote, kaip ieškoti norimų autodalių? Rinkitės vieną iš pagrindinių el. parduotuvės kategorijų, jai išsiskleidus paiešką siaurinkite pagal ieškomos detalės funkciją arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti priekinį bamperį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bamperiai, jų dalys“ ir „Priekinis bamperis“.

Nepavyksta rasti autodetalės? Siųskite užklausą vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Jei tam tikros detalės nerasite mūsų asortimente, praneškite vadybininkui – jis suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Land Cruiser FJ120 dalys ir automobiliai pradėti gaminti 2002-aisiais metais. Tai 2 arba 4 durų visureigis, rinkoje dar vadinamas „Lexus GX 470“.

Toyota Land Cruiser FJ120 dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Indijoje. Modelio dizainą kūrė Lančas Skotas (Lance Scott). Dabar Land Cruiser – prabangus visureigis, puikiai tinkamas eksploatuoti kelyje ir bekelėje. Netinkamų oro sąlygų šiam automobiliui nėra.

Modelio komplektacijoje – naujas 4.0 litrų benzininis variklis. Pirmą kartą šis V6 variklis pristatomas Europoje. Prieinamas dyzelio variantas su 96 kW arba 70 kW galia arba turbodyzelinis variklis su 127 kW galia.

Toyota Land Cruiser FJ120 dalys, o konkrečiau pakaba – viena patikimiausių autodalių. Tą pačią pakabą rasite kituose „Toyota“ modeliuose: „4Runner“ ir „FJ Cruiser“.

Automobilyje – naujausia įranga. Land Cruiser buvo pirmasis automobilis, pasirodęs su elektronine pagalbine važiavimo įkalne ir nuokalne sistema. Abi sistemos padeda suvaldyti automobilį kylant arba leidžiantis kalnu. Toyota Land Cruiser FJ120 dalys ir automobilis tampa tradiciniu visureigiu.

Tai pirmasis automobilis, kurio dizainas buvo kuriamas ne Japonijoje, o „Toyota ED2“ dizaino centre, kuris yra Pietų Prancūzijoje. Išlaikomas automobilio tvirtumas ir funkcionalumas, tačiau jis tampa kompaktiškesnis.