Parduotuvių kontaktai

TOYOTA LAND CRUISER FJ150, 10.09 - 12.13 dalys

TOYOTA LAND CRUISER FJ150, 10.09 - 12.13 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Toyota Land Cruiser FJ150 dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti moldingus, spauskite „Kėbulo dalys“, „Moldingai“ ir „Moldingai“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Toyota Land Cruiser FJ150 dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas avansas.

Toyota Land Cruiser FJ150 dalys ir automobiliai – funkcionalaus, kuklaus, tačiau ir prabangaus dizaino „Toyota“ modeliai. Jei automobilį ruošiatės eksploatuoti ne tik kelyje, bet ir bekėleje – šis variantas vienas iš geriausių, kalbant apie visureigius.

Modelis turi itin erdvų saloną, yra komfortiškas ir tvirtas – japoniška kokybė itin patikima. Toyota Land Cruiser FJ150 dalys ir automobilis pristatomas 2009 metais. Land Cruiser pardavinėjamas daugiau nei 178 pasaulio rinkose.

Automobilis būna 8 vietų, 4 durų. Visi automobilio ratai varomieji, jis turi 381 arklio galios, 5.7 litrų V8 variklį. Įdiegtos standartinės sistemos / naujovės: priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai, stoglangis, JBL stereo sėdynė, klimato kontrolė, navigacija, „Bluetooth“ ir kt.