Parduotuvių kontaktai

TOYOTA LAND CRUISER (FJ200), 11.07 - 08.15 dalys

TOYOTA LAND CRUISER (FJ200), 11.07 - 08.15 dalys

Kaip ieškoti detalių, kai pasirinkau automobilio modelį (Toyota Land Cruiser FJ200 dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, tada subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį, vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti apsaugą po bamperiu, spauskite „Kėbulo dalys“, „Variklio apsaugos, posparniai“ ir „Variklio apsauga po bamperiu“.

Nerandate detalės? Pasinaudokite langeliu „Pagalba gyvai!“ – rašykite vadybininkui, tokiu Toyota Land Cruiser FJ200 dalys bus rastos greičiau.

Jei kokios nors detalės neturėsime, formuosime specialųjį užsakymą ir Toyota Land Cruiser FJ200 dalys bus atsiųstos tiesiai iš tiekėjų. Kad galėtume vykdyti spec. užsakymą, reikalingas avansas.

Toyota Land Cruiser FJ200 dalys ir automobiliai pradėti gaminti 2007 metais, modelis rinkoje pasirodo 2008-aisiais. Tai 4 durų visureigis, kurio dizainą kūrė trys dizaineriai: Takanoris Itas (Takanori Ito), Tetsus Endas (Tetsu Endo) ir Matsunas Keisukis (Matsuno Keisuke).

Toyota Land Cruiser FJ200 dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Kinijoje. Visi automobilio ratai būna varomieji. Komplektacijoje gali būti 1 iš 5 variklių. 4 iš jų – benzininiai: 4.0 V6, 4.6 V8, 4.7 V8 ir 5.7 V8 litrų varikliai. 1 yra turbodyzelio variantas – tai 4.5 litrų V8 variklis.

2008 metų Land Cruiser – tvirtas, patikimas ir galingas. Modelis turi vieną išskirtinumą – įmontuojamos į dešinę pusę atidaromos durys su langu viršuje, kurį buvo galima atidaryti atskirai. Naujajame modelyje įrengiamas funkcionalus prietaisų skydelis, įdiegiama priešavarinė saugos sistema, kuri padeda išvengti smūgio kelyje.

Kitos naujovės: išmanus įėjimas (automobilį galima atrakinti pirštu), variklio užvedimas mygtuku, 4 zonų klimato kontrolė, 10 oro pagalvių, nuokalnės sistema, ABS sistema. Taip pat salonas dabar – odinis.