Parduotuvių kontaktai

TOYOTA PRIUS C, 12 - 17 dalys

TOYOTA PRIUS C, 12 - 17 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau norimą automobilio modelį (Toyota Prius C dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti kuro baką, spauskite „Kuro sistema“ ir „Kuro bakas“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Toyota Prius C dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime reikalingos detalės. Specialųjį užsakymą pradedame vykdyti, kai gauname avansas.

Toyota Prius C dalys ir automobiliai į rinką išleisti 2011 metų gruodį. Tai 4 durų hečbeko kėbulo tipo automobilis, globalioje rinkoje dar vadinamas „Toyota Aqua“. Japonijoje šis automobilio pavadinimas laikomas vienu sėkmingiausių, turint omenyje 20 metų laikotarpį.

Toyota Prius C dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje. Pavadinimo raidė C reiškia City (miestas). Iš tiesų šis modelis puikiai tinka eksploatuoti mieste. Visų pirma, jis yra hibridinis modelis, tad ekonomiškas bei taupus. Automobilis – kompaktiškas, jį lengva manevruoti tarp juostų.

Pirmą kartą Prius C paminimas 2011-ais metais Tokijo automobilių parodoje. 2012 metais Tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje, vykusioje Detroite, Prius C jau ne vien kalbos, o puikios komplektacijos automobilis – su išskirtiniu dizainu ir varikliu.

Toyota Prius C dalys ir automobilis nuo 2013 iki 2015 metų laikomas geriausiai parduodamu automobiliu Japonijoje.