Parduotuvių kontaktai

TOYOTA PRIUS, 04 - 09 dalys

TOYOTA PRIUS, 04 - 09 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Toyota Prius dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? Paiešką siaurinkite rinkdamiesi kategorijas, kurios yra suskirstytos pagal autodalių vietą arba funkciją. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti posparnį, spauskite „Kėbulo dalys“, tada „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Posparnis“.

  • Nepavyksta rasti norimos detalės? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – taip Toyota Prius dalys bus rastos greičiau.
  • Jeigu reikalingos detalės nebus sandėlyje, vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Prius dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Kinijoje. Tai japonų kompanijos „Toyota“ gaminami automobiliai, kurių antroji karta debiutuoja 2003 metais, Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje. Automobiliai rinkoje pasirodo tais pačiais metais. Japonijoje modelis gaminamas iki 2009 metų, o Kinijoje iki 2012 metų.

Toyota Prius dalys gaminamos 4 durų liftbeko kėbulo tipui. Tai vidutinio dydžio hibridinis, elektrinis automobilis, kurio dydis yra tarp Corolla ir Camry modelių. JAV rinkai skirtas modelis visiškai pakeičiamas: pertvarkoma mechaninė automobilio pusė ir vidaus salonas – atsiranda daugiau vietos kojoms ir bagažui.

2003 metų Prius priskiriamas antrai modelio kartai: šios kartos Prius yra draugiškesnis aplinkai už ankstesnės kartos automobilius. Naujos kartos Toyota Prius dalys ir automobiliai yra aerodinamiškesni, eksploatacijai įtakos neturi automobilio ilgis arba išoriniai veiksniai, pavyzdžiui, vėjas.

Šis modelis yra priskirtas prie automobilių, kurie į aplinką išmeta ypatingai mažai išmetamųjų teršalų  (SULEV – Super Ultra Low Emissions Vehicle). Taip pat Kalifornijos oro pajėgų taryba šį automobilį sertifikavo kaip AT-PZEV – automobilį, kurio išmetamųjų teršalų kiekis lygus nuliui.

Automobilio ekologiškumas pripažįstamas ir Europoje: Jungtinės Karalystės Transporto Departamentas patvirtina, jog Prius yra trečia mažiausiai į orą CO2 išmetanti transporto priemonė visoje J. Karalystėje.  

Modelio variklis: 1.5 benzino ir 500 V elektrinis varikliai. Hibridinės sistemos galia – 82 kW. Toyota Prius dalys ir automobilis – pirmasis masiškai gaminamas hibridinis automobilis visame pasaulyje. 2005 metais jis pripažįstamas geriausiu Europos automobiliui: Prius ne tik ekologiškas, ekonomiškas, bet ir manevringas, talpus.