Parduotuvių kontaktai

TOYOTA PRIUS (XW30), 09 - 11 dalys

TOYOTA PRIUS (XW30), 09 - 11 dalys

Kaip ieškoti detalių, kai pasirinkau automobilio modelį (Toyota Prius dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį, vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote akumuliatoriaus dėžės, spauskite „Akumuliatoriai, jų priedai“ ir „Akumuliatoriaus dėžė“.

Nerandate detalės? Pasinaudokite langeliu „Pagalba gyvai!“ – rašykite vadybininkui, tokiu būdu Toyota Prius dalys bus rastos greičiau.

Jei kokios nors detalės neturėsime, vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir Toyota Prius dalys bus atsiųstos tiesiai iš tiekėjų. Kad galėtume vykdyti spec. užsakymą, mums reikalingas avansas.

Toyota Prius dalys, gamintos nuo 2009 iki 2015 metų, priskiriamos trečiai modelio kartai. Tai 4 durų kompaktiškas liftbekas, varomas hibridine sistema.

Toyota Prius dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir, skirtingai nei ankstesnė karta, ne Kinijoje, o Tailande. Modelis gaminamas „Toyota New MC“ platformoje.

Modelis debiutuoja 2009 metais, Tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje. Į globalią rinką automobilis išleidžiamas tų pačių metų gegužės mėnesį. Kompanija „Toyota“ sumažina Prius automobilio kainą, kad šis galėtų konkuruoti su „Honda Insight“ hibridu.

2013 metų birželio mėnesį jau parduota apie 1 688 000 Prius automobilių visame pasaulyje. Toyota Prius dalys ir automobilis dabar dar aerodinamiškesnis, jo koeficientas – 0.25. Automobilio eksploatacijai reikia dar mažiau degalų – tai būtų apie 4.7 l/100 km.

Modelio komplektacijoje – 1.8 litrų benzino variklis. Hibridinės sistemos galia siekia 100 kW.

2009 metais Prius laimi „Metų Japonijos automobilio“ apdovanojimą (šis apdovanojimas priskiriamas antrą kartą), o 2013 metais amerikiečių žurnalas „Consumer Reports“ šį automobilį pripažįsta Geriausios vertės – taip pat antrąjį kartą.

2010 m. vertinamas automobilio saugumo faktorius. Galutinis įvertinimas – geras, tačiau pabrėžiama, jog šoninis smūgis yra pavojingiausias. Tuo tarpu „Euro NCAP“ duoda 5 žvaigždutes iš 5.