+370 685 64 002
TOYOTA RAV 4, 13 - 15
Prekių katalogas

TOYOTA RAV 4, 13 - 15 dalys

TOYOTA RAV 4, 13 - 15 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau automobilio modelį (Toyota RAV 4 dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal automobilių dalių funkcijas, vietą automobilyje. Kategorijos skirstosi į smulkesnes subkategorijas. Taigi, jeigu norite įsigyti interkulerį, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Interkuleriai, jų dalys“ ir „Interkuleris“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Toyota RAV 4 dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – ne problema, Toyota RAV 4 dalys bus užsakytos tiesiai iš tiekėjų. Tai – specialusis užsakymas, kuriam vykdyti yra būtinas avansas.

Toyota RAV 4 dalys ir automobiliai, gaminami nuo 2012 metų, priskiriami ketvirtai modelio kartai. Pirmą kartą modelis pristatomas 2012-aisiais metais Los Andželo automobilių parodoje. Modelis į rinką išleistas 2013-aisiais metais.

Toyota RAV 4 dalys gaminamos 4 durų krosoverio kėbulo tipui. Toyota RAV 4 dalys gaminamos ir į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Kanadoje ir Kinijoje. 2013 metų pradžioje krosoverį pradeda pardavinėti Jungtinėje Karalystėje ir Australijoje. Indonezijos rinkai skirtas modelis pirmą kartą pristatomas 2014 metais Tarptautinėje Indonezijos automobilių parodoje (IIMS), o po metų jau pasirodo rinkoje.

Modelio dizainą kūrė Masakis Okue (Masaki Okue), Akira Kubota ir Takuja Vatabė (Takuya Watabe). Automobilis gaminamas „Toyota New MC“ platformoje. Toyota RAV 4 dalys ir pats automobilis įvertinamas kaip itin saugus modelis: galvos atramos ir sėdynės sumažina smūgio stiprumą, stogas ir automobilio šonai – tvirti ir patvarūs.

Automobilio komplektacijoje 2 benzino (2.0 ir 2.5 L), 3 dyzelio (2.0, 2.2 L) ir 1 hibridinis (2.5 L) variklio variantas. 2015 metais paskelbiama, jog ruošiamasi išleisti modelio feisliftą.