+370 685 64 002
TOYOTA RAV 4, 16 - 18
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA RAV 4, 16 - 18

2016 - 2018

TOYOTA RAV 4, 16 - 18 dalys

TOYOTA RAV 4, 16 - 18 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Toyota RAV 4 dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 pagrindinių kategorijų – rinkitės vieną iš jų pagal ieškomos detalės vietą automobilio komplektacijoje arba atliekamą funkciją. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti salono šildymo radiatorių, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Salono radiatoriai, jų dalys“ ir „Salono šildymo radiatorius“.

Jei tam tikros detalės nėra mūsų asortimente arba jos nerandate – rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Jei detalė bus mūsų asortimente, patyręs specialistas ją ras greičiau. Jei detalės neturėsime – užsakysime specialiai iš tiekėjų. Šiam užsakymui reikalingas avansas.

Toyota RAV 4 dalys ir automobiliai, gaminti nuo 2016 metų, yra ketvirtos modelio kartos feisliftai. Ketvirtos kartos 4 durų krosoveris gaminamas ir Toyota RAV 4 dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Kanadoje ir Kinijoje.

Modelio dizainą kūrė trys dizaineriai: Masakis Okuje (Masaki Okue), Akira Kubota ir Takuja Vatabė (Takuya Watabe). Feisliftas debiutuoja 2015 metų vykusioje Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje.

Toyota RAV 4 dalys, feisliftas nuo įprasto ketvirtos kartos RAV4 skiriasi atnaujintais priekiniais ir galiniais žibintais, nauju spidometru su visų spalvų TFT ekranu.

Naujasis RAV4 – itin saugus, su erdviu salonu automobilis. Pervežti krovinį šiuo automobiliu lengva ir paprasta. Taip pat jis yra itin patogus, sėdynės – valdomos, aukštį galima nusistatyti individualiai. Puikiai įvertinamas automobilio saugumas keleivių ir vairuotojo atžvilgiu.

Automobilyje puikiai veikia 6 kolonėlių ir JBL garso sistema, Bluetooth, balso atpažinimo sistema, USB, liečiamasis ekranas prietaisų skydelyje. Toyota RAV 4 dalys ir modelis – su naujausiomis technologijomis ir sistemomis. Didelis stoglangis, dviejų zonų automatinė klimato kontrolė, navigacinė sistema, palydovinis arba HD radijas, išmanių telefonų programų integracija ir kitos sistemos, lengvinančios vairavimą ir sukuriančios jaukią aplinką.