Parduotuvių kontaktai

TOYOTA RAV 4 III, 06 - 08 dalys

TOYOTA RAV 4 III, 06 - 08 dalys

Esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota RAV 4 III dalys), kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas, taip autodalių paieška yra siaurinama. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti juostą ant sparno, spauskite „Kėbulo dalys, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Juosta ant sparno“.

Kam reikalingas laukelis Pagalba gyvai!“? Juo pasinaudokite, kai nerandate kokios nors detalės arba detalės nėra mūsų asortimente. Pirmuoju atveju vadybininkas reikalingą autodalį ras už Jus, o antruoju atveju suformuos specialųjį užsakymą – detalę gausite iš tiekėjų sandėlių. Svarbu žinoti, kad spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota RAV 4 III dalys, gamintos nuo 2005 m., priskiriamos jau trečiai modelio kartai. Šis modelis Japonijoje dar vadinamas „Toyota Vanguard“. Tai 4 durų krosoverio kėbulo tipo automobilis.

Toyota RAV 4 III dalys gaminamos ir į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Kanadoje ir Kinijoje. Automobilis gaminamas „Toyota New MC“ platformoje.

Krosoverio komplektacija gali būti su ilga arba trumpesne važiuokle. Modelis su trumpesne važiuokle pardavinėjamas Japonijoje, Europoje ir Naujojoje Zelandijoje (su dyzelio varikliu). RAV4 su ilga važiuokle pardavinėjamas Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir Šiaurės Amerikoje.

Toyota RAV 4 III dalys ir automobilis – su gan dideliu variklių pasirinkimu. Komplektacijoje gali būti 6 benzino varikliai (2.0, 2.4, 2.5 ir 3.5 L) ir 2 dyzelio varikliai (2.2 L).

Toyota RAV 4 III dalys ir modelis – itin erdvus, talpus, patikimas šeimos automobilis. Sportiškas ir prabangus dizainas leidžia aplenkti konkurentų modelį „Honda CR-V“ ir užimti aukštesnes pozicijas rinkoje. Sportiškumo suteikia chromuotos priekinės grotelės, išskirtiniai ratlankiai, tamsinti galiniai stiklai. Dažniausiai varomieji ratai būna priekiniai, tačiau gali būti ir su visais varomaisiais ratais.

Toyota RAV 4 III dalys ir automobilis sukurtas taip, kad užtikrintų keleivių ir vairuotojo saugumą. Automobilis yra didelis, masyvus, gerai valdomas posūkiuose, tad ir saugus.