+370 685 64 002
TOYOTA RAV 4 III (XA30), 02.09 - 04.10
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA RAV 4 III (XA30), 02.09 - 04.10

2009 - 2010

TOYOTA RAV 4 III (XA30), 02.09 - 04.10 dalys

TOYOTA RAV 4 III (XA30), 02.09 - 04.10 dalys

Esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota RAV 4 III dalys), kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas, taip autodalių paieška yra siaurinama. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti langų apiplovimo bakelį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bakeliai“ ir „Langų apiplovimo bakeliai“.

Kam reikalingas laukelis Pagalba gyvai!“? Juo pasinaudokite, kai nerandate kokios nors detalės arba detalės nėra mūsų asortimente. Pirmuoju atveju vadybininkas reikalingą autodalį ras už Jus, o antruoju atveju suformuos specialųjį užsakymą – detalę gausite iš tiekėjų sandėlių. Svarbu žinoti, kad spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota RAV 4 III dalys gaminamos jau trečiosios kartos modeliui, kuris Japonijoje dar vadinamas „Toyota Vanguard“. Toyota RAV 4 III dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Kanadoje ir Kinijoje.

Toyota RAV 4 III dalys gaminamos 4 durų krosoverio kėbulo tipui. Tai erdvus, itin talpus ir saugus šeimos automobilis, puikiai tinkantis eksploatuoti bekelėje ar mieste.

2008 m. kompanija paskelbia, jog po metų išleis atnaujintą modelio versiją. Dabar variklis – keturių cilindrų, taip pat pakeičiamas modelio dizainas ir įgyvendinami kiti pakitimai. Pavyzdžiui, pakeičiamos grotelės ir bamperiai.

Sportinis modelio variantas – su didesniu oro vėjo nukreipikliu, taip pat galima nekabinti padangos automobilio gale, kaip tai buvo daroma iki šiol. Kitos naujovės: šoniniuose veidrodėliuose integruoti posūkiai, atsarginė kamera su monitoriumi, palydovinė navigacija, bevielis įėjimas į automobilį, užvedimas mygtuku, daugiafunkcis prietaisų skydelis ir pan.

Toyota RAV 4 III dalys ir naujasis, 2009 metų, modelis ir jo interjeras išlieka toks pat. Tiesa, tai pirmasis modelis Kanados rinkoje su dvejais (priekiniais arba galiniais) varomaisiais ratais.