+370 685 64 002
TOYOTA YARIS, 04.99 - 03
Prekių katalogas

TOYOTA YARIS, 04.99 - 03 dalys

TOYOTA YARIS, 04.99 - 03 dalys

Esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota Yaris dalys), kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas, taip autodalių paieška yra siaurinama. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti akumuliatorių, spauskite „Akumuliatoriai, jų priedai“ ir „Akumuliatorius“.

Kam reikalingas laukelis Pagalba gyvai!“? Juo pasinaudokite, kai nerandate kokios nors detalės arba detalės nėra mūsų asortimente. Pirmuoju atveju vadybininkas reikalingą autodalį ras už Jus, o antruoju atveju suformuos specialųjį užsakymą – detalę gausite iš tiekėjų sandėlių. Svarbu žinoti, kad spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Yaris dalys, gamintos nuo 1999 m., priskiriamos pirmai modelio kartai. Toyota Yaris dalys gaminamos keliems kėbulo tipams: tai hečbekas, kupė ir sedanas. Modelis debiutuoja 1998-aisiais metais Paryžiaus automobilių parodoje.

Pirmosios kartos 2 arba 4 durų hečbekas rinkoje taip pat vadinamas „Toyota Echo“, „Xiali Vizi“ pavadinimais. Pastarasis vartojamas Kinijoje. Modelio dizainą kūrė Hirokazas Ikuma (Hirokazu Ikuma) ir Sotiris Kovosas (Sotiris Kovos).

Toyota Yaris dalys ir automobiliai komplektacijoje būna su vienu iš šešių benzino variklių (nuo 1.0 iki 1.5 litrų) arba dyzelio 1.4 litrų varikliu. Toyota Yaris dalys į automobilius surinkinėjamos Kinijoje, Prancūzijoje ir Japonijoje.

Taip pat nuo 1999 metų leidžiamas „Toyota Yaris“ 2 durų kupė ir 4 durų sedano kėbulo tipai. Rinkoje šie automobiliai vadinami: „Toyota Echo“, „Xiali 2000“ ir „Xiali Vela“. Toyota Yaris dalys, skirtos kupė ir sedano kėbulo tipams, į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Kinijoje.

Kupė ir sedano dizainą kūrė Jošiharis Nakajima (Yoshiharu Nakajima). Šie kėbulo tipai gali būti su vienu iš šešių benzino variklių: 1.0–1.6 litrų.

Visi kėbulo tipai gaminami „Toyota NBC“ platformoje. Toyota Yaris dalys ir automobiliai – kompaktiški modeliai, puikiai tinkantys eksploatuoti mieste. Jie manevringi, erdvūs, su talpia bagažine. 2000 metais „Toyota Yaris“ modelis pripažįstamas „Europos metų automobiliu“.