+370 685 64 002
TOYOTA YARIS, 03 - 06
Prekių katalogas

TOYOTA YARIS, 03 - 06 dalys

TOYOTA YARIS, 03 - 06 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Toyota Yaris dalys), kaip rasti reikiamą detalę? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas, o šios – į subkategorijas pagal dalių paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote difuzoriaus, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Difuzoriai, jų dalys“ ir „Difuzorius“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui. Tai padaryti galite per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje. Tokiu būdu Toyota Yaris dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – formuojame specialųjį užsakymą ir Toyota Yaris dalys bus atsiųstos tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti, kai sumokate avansą.

Toyota Yaris dalys ir automobilis rinkoje taip pat vadinamas „Toyota Platz“ „Toyota Echo“, „Xiali 2000“ ir „Xiali Vela“ pavadinimais. Toyota Yaris dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Kinijoje.

Galimi du modelio kėbulo tipo variantai: 2 durų kupė ir 4 durų sedanas. Modeliai gaminami „Toyota NBC“ platformoje. Šį modelį 2005 metais pakeičia „Toyota Belta“.

Toyota Yaris dalys ir automobilis 2000 metais pripažįstamas „Europos metų automobiliu“. Europos rinkai iš pradžių buvo siūlomi „Yaris“ automobiliai su keturių cilindrų 1.0 ir 1.3 varikliais, kurie turi Toyotos VVT-i technologiją. Taip pat nuo 2001 metų prieinamas galingas 1.5 litrų T-Sport variklis.

2003 m. išleidžiamas modelio feisliftas su 1.4 litrų D4-D dyzelio varikliu, kurio galia – 56 kW. Šis variklis – tai kompanijos „BMW“ gaminamas variklis, kurį taip pat galima rasti MINI „One D“ modelio komplektacijoje.

Toyota Yaris dalys ir modelis – nedidelis, tačiau talpus automobilis, kuris puikiai tinka manevruoti mieste. Ne veltui dar pirmaisiais modelio gaminimo metais JAV rinkoje parduota beveik 50 000 šių automobilių. Iš viso, iki 2007 metų, parduota 161 459 automobilių, Jungtinių Amerikos Valstijų mastu.