+370 685 64 002
TOYOTA YARIS H/B, 11 - 14
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA YARIS H/B, 11 - 14

2011 - 2014
Hatchback,Box

TOYOTA YARIS H/B, 11 - 14 dalys

TOYOTA YARIS H/B, 11 - 14 dalys

Pasirinkote automobilio modelį (Toyota Yaris H/B dalys) ir nežinote, kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 pagrindinių kategorijų – rinkitės vieną iš jų pagal ieškomos detalės vietą automobilio komplektacijoje arba atliekamą funkciją. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti ratų guolius, spauskite „Važiuoklės dalys“, „Ratų guoliai“ ir „Rato guolis“.

Jei tam tikros detalės nėra mūsų asortimente arba jos nerandate – rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Jei detalė bus mūsų asortimente, patyręs specialistas ją ras greičiau. Jei detalės neturėsime – užsakysime specialiai iš tiekėjų. Šiam užsakymui reikalingas avansas.

Toyota Yaris H/B dalys gaminamos 2 arba 4 durų hečbeko kėbulo tipui. Globalioje rinkoje dar sutinkamas kitas šio modelio pavadinimas – tai „Toyota Vitz“. Automobilio dizainą kūrė du dizaineriai, tai Jahikas Kumai (Yahiko Kumai) ir Tokikas Gamou (Tokiko Gamou).

Toyota Yaris H/B dalys gaminamos ir į automobilius surinkinėjamos Prancūzijoje ir Japonijoje. Modelis gaminamas „Toyota B“ platformoje.

Toyota Yaris H/B dalys, gaminamos nuo 2011 metų, priskiriamos trečiai modelio kartai. Pirmą kartą modelis pristatomas 2010 metais – dabar modelis sportiškesnio dizaino, su visiškai kitokiu priekiu ir erdviu interjeru / salonu.

Naujasis modelis yra su vienu stiklo valytuvu, o ne valytuvų pora. Taip pat nuo ankstesnių Yaris hečbekų jis skiriasi dėl to, jog greičio matuoklis yra prieš vairuotoją. Modelio komplektacijoje – 8 benzino varikliai (nuo 1.0 iki 1.8 L) ir 1 dyzelio (1.4 L).

Prancūzijos „Toyota“ padalinys gamina automobilius ir juos eksportuoja į JAV, Kanados ir Puerto Riko rinkas. 2012 metais „Toyota“ paskelbia, jog pasauliniu mastu buvo parduota 7.4 mln šio modelio autombolių. Vien JAV rinka sudaro 2.47 mln, Kinija – 1.4 mln, o Europa – 1.39 mln parduotų „Toyota Yaris“ automobilių.