Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA YARIS H/B, 15 - 17
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA YARIS H/B, 15 - 17

2015 - 2017

TOYOTA YARIS H/B, 15 - 17 dalys

TOYOTA YARIS H/B, 15 - 17 dalys

Esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota Yaris H/B dalys), kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas, taip autodalių paieška yra siaurinama. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti relę reguliatorių, spauskite „Oro srauto matuoklės, davikliai“ ir „Relė reguliatorius“.

Kam reikalingas laukelis Pagalba gyvai!“? Juo pasinaudokite, kai nerandate kokios nors detalės arba detalės nėra mūsų asortimente. Pirmuoju atveju vadybininkas reikalingą autodalį ras už Jus, o antruoju atveju suformuos specialųjį užsakymą – detalę gausite iš tiekėjų sandėlių. Svarbu žinoti, kad spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Yaris H/B dalys ir automobiliai – tai 2 arba 4 durų hečbekas, kurio dizainą kūrė Jahikas Kumai (Yahiko Kumai) ir Tokikas Gamou (Tokiko Gamou). Automobiliai, pradėti gaminti 2012-aisiais metais, priskiriami trečiai modelio kartai, kuri turėjusi ir du feisliftų variantus.

Toyota Yaris H/B dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje ir Prancūzijoje. Tiesa, modelis turi kelis pavadinimus: hečbekas vadinamas „Toyota Vitz“ pavadinimu, o sedanas – „Toyota Belta“.

Trečiosios kartos Toyota Yaris H/B dalys ir automobiliai debiutuoja 2010-aisiais metais. Siekiama sukurti sportiškesnį modelio eksterjerą, tad pakeičiamas automobilio priekis ir salonas. Naujajame dizaine atsisakoma poros valytuvų, pasirenkamas vienas valytuvas.

Taip pat modelio komplektacijoje galima rinktis 1 iš 8 benzino variklių ir 1 dyzelio variantą. Benzino varikliai gali būti nuo 1.0 iki 1.8 litrų, o dyzelio – 1.4 litrų.

Kompanija 2012-ais metais paskelbia, jog globalioje rinkoje parduota 7.4 milijonų Toyota Yaris modelių.

2014 m. pristatomas pirmasis modelio feisliftas. Ši versija pardavinėjama Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Australijoje. Japonijoje šis modelio variantas vadinamas „Toyota Vitz RS“. Kompanijos teigimu, feislifto modelis yra geresnis dėl didesnio važiavimo komforto, kokybiškos garso izoliacijos netgi važiuojant dideliu greičiu ir atnaujinto interjero dizaino.

2017 metais išleidžiamas antrasis feisliftas. Šis variantas – hibridinis. Nuo kovo mėnesio modelis tampa prieinamas ne tik Japonijoje, bet ir Europoje ir Australijoje. Nuo liepos mėnesio modelis atsiranda ir Pietų Afrikos ir Šiaurės Amerikos rinkose. Modelis, orientuotas į Šiaurės Amerikos rinką, debiutuoja 2017 metais Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje.

2017 metų Yaris feisliftas – dar kokybiškesnis ir įspūdingesnis modelio variantas.