Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA YARIS SEDAN, 06 - 11
Prekių katalogas

TOYOTA YARIS SEDAN, 06 - 11 dalys

TOYOTA YARIS SEDAN, 06 - 11 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Toyota Yaris Sedan dalys), kaip rasti reikiamą detalę? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas, o šios – į subkategorijas pagal dalių paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote dangtelio į slenkstį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir toliau „Dangtelis į slenkstį“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui. Tai padaryti galite per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje. Tokiu būdu Toyota Yaris Sedan dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – formuojame specialųjį užsakymą ir Toyota Yaris Sedan dalys bus atsiųstos tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti, kai sumokate avansą.

Toyota Yaris Sedan dalys gaminamos 4 durų sedano kėbulo tipui. Japonijoje sedanas buo gaminamas 2006–2012 m., tačiau produkcija pratęsiama ir automobilį kompanija „Toyota“ gamina iki pat 2016 m.

Rinkose šis modelis vadinamas įvairiai: „Toyota Belta“, „Toyota Vios“, „Toyota Limo“. Pastarasis pavadinimas vyrauja Indonezijoje, taip vadinama šio modelio taksi versija. „Toyota Yaris“ pavadinimas vyrauja Šiaurės Amerikos ir Australijos rinkose, o „Vios“ – Azijoje (išskyrus Japoniją, Hong Kongą ir Makao). Pavadinimas „Belta“ reiškia gražius žmones.

Toyota Yaris Sedan dalys į automobilius surinkinėjamos Kinijoje, Indonezijoje, Japonijoje, Malaizijoje, Filipinuose ir Tailande. Azijos rinkose (išskyrus Japoniją, Hong Kongą ir Makao) pardavinėjamas modelis gaminamas Tailande ir Filipinuose. Japonijos, Amerikos ir Viduriniųjų Rytų rinkose (išskyrus Izraelį, Maroką, Didžiąją Britaniją, Korėją, Rusiją ir Europą) pardavinėjamos Toyota Yaris Sedan dalys ir automobilis gaminamas Japonijoje.

Sedanas gaminamas „Toyota B“ platformoje. Modelio dizainą kūrė Takašis Haginas (Takashi Hagino).  Nors modelių pavadinimai skiriasi, jų dizainas labiau yra panašus. „Vitz“ modelio dizainas projektuotas Prancūzijos dizaino studijoje, „Belta“ – Japonijoje.

Šios kartos sedanas, lyginant su 2000–2007 m. „Corolla“, yra erdvesnis. Modelis į Japonijos rinką išleidžiamas 2005 m. su 1.0 ir 1.3 litrų varikliais. Modelį eksportuoti pradedama po metų, daugiausiai su 1.5 litrų varikliu.

Šios standartinės saugos priemonės yra visų automobilių komplektacijoje: oro pagalvės, priekiniai saugos diržų įtempikliai, galvos atramos. 2007–2008 metų modelio komplektacijoje – trys pasirinktinos saugos sistemos. Tai būtų ABS, šoninės oro pagalvės ir šoninės užuolaidos-oro pagalvės. 2009 m. modeliui šios sistemos tampa standartinėmis. Nuo 2010 metų stabilumo kontrolė taip pat tampa standartine saugos sistema.