Prekių katalogas
+370 685 64 002
TOYOTA YARIS SEDAN/IA (USA), 15 - 17
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA YARIS SEDAN/IA (USA), 15 - 17

2015 - 2017

TOYOTA YARIS SEDAN/IA (USA), 15 - 17 dalys

TOYOTA YARIS SEDAN/IA (USA), 15 - 17 dalys

Esu pasirinkęs automobilio modelį (Toyota Yaris Sedan/IA (USA) dalys), kaip ieškoti detalių? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 kategorijų, jos – į subkategorijas, taip autodalių paieška yra siaurinama. Pavyzdžiui, jei norite įsigyti lankus ant sparnų, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Lankai ant sparnų“.

Kam reikalingas laukelis Pagalba gyvai!“? Juo pasinaudokite, kai nerandate kokios nors detalės arba detalės nėra mūsų asortimente. Pirmuoju atveju vadybininkas reikalingą autodalį ras už Jus, o antruoju atveju suformuos specialųjį užsakymą – detalę gausite iš tiekėjų sandėlių. Svarbu žinoti, kad spec. užsakymą pradedame vykdyti gavę avansą.

Toyota Yaris Sedan/IA (USA) dalys nuo 2015 m. gaminamos šio modelio 4 durų sedano kėbulo tipui. Amerikos rinkoje šis modelis vadinamas „Scion iA“. 2016 metais modelis pervadinamas į „Toyota Yaris iA“, kadangi „Scion“ markės egzistavimas nutraukiamas.

Tai jau ketvirtosios kartos „Toyota Yaris“ automobilis, rinkose vadinamas skirtingais pavadinimais: „Mazda 2“, „Mazda2 Demio“ (Izraelyje), „Scion iA“ (JAV), „Toyota Yaris“ (Kanadoje), „Toyota Yaris R“ (Meksikoje) ir „Toyota Yaris iA“ – JAV, iki 2018 m. Nuo 2019 metų modelio sedanas JAV vėl bus vadinamas „Toyota Yaris“.

Toyota Yaris Sedan/IA (USA) dalys į automobilius surinkinėjamos Japonijoje, Tailande ir Meksikoje. Modelis gaminamas „Mazda DJ“ platformoje.

Toyota Yaris Sedan/IA (USA) dalys ir automobilis debiutuoja 2015 metais Tarptautinėje Niujorko automobilių parodoje. 2019 metais į rinką bus išleistas modelio feisliftas – keisis dizainas, pavyzdžiui, grotelės ir pan. Skirtingai nuo ankstesnių modelių, bus išleistas modelis ne tik su viena siūloma eksterjero spalva ir ne su 6 greičių mechanine ir automatine pavarų dėže, dabar sedanai bus su „L“, „LE“ ir „XLE“ apdailomis ir daugybe interjero ir eksterjero sistemų.