+370 685 64 002
TOYOTA YARIS (XP90) HB, 01.06 - 03.09
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

TOYOTA YARIS (XP90) HB, 01.06 - 03.09

2006 - 2009
Hatchback

TOYOTA YARIS (XP90) HB, 01.06 - 03.09 dalys

TOYOTA YARIS (XP90) HB, 01.06 - 03.09 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Toyota Yaris H/B dalys), kaip rasti reikiamą detalę? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas, o šios – į subkategorijas pagal dalių paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote posūkio ant veidrodėlio, spauskite „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ ir toliau „Posūkis ant veidrodėlio“.

Nerandate detalės? Rašykite vadybininkui. Tai padaryti galite per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, kuris yra puslapio apačioje, dešinėje pusėje. Tokiu būdu Toyota Yaris H/B dalys bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nėra mūsų asortimente – formuojame specialųjį užsakymą ir Toyota Yaris H/B dalys bus atsiųstos tiesiai iš tiekėjų. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti, kai sumokate avansą.

Toyota Yaris H/B dalys ir automobiliai – japonų kompanijos „Toyota“ gaminami automobiliai. Modelis rinkoje vadinamas įvairiai: vienur vartojamas „Toyota Vitz“, kitur „Daihatsu Charade“ pavadinimas. Yaris pardavinėjamas globaliu mastu.

Toyota Yaris H/B dalys, gamintos nuo 2005 m., priskiriamos antrajai modelio kartai. Tai 2 arba 4 durų hečbeko kėbulo tipo automobilis, kurį gamino „Toyota B“ platformoje.

Toyota Yaris H/B dalys ir automobiliai debiutuoja 2006-aisiais metais Los Andželo automobilių parodoje. Toyota Yaris H/B dalys į automobilius surinkinėjamos Kinijoje, Prancūzijoje, Japonijoje, Taivane ir Tailande. Modelio dizainą kūrė Takašis Hagino (Takashi Hagino).

Modelio komplektacijoje – 7 benzino ir 1 dyzelio variklis. Benzino variklį galima rinktis nuo 1.0 iki 1.8 L, o dyzelio variklis yra 1.4 litrų.

2010 metais išleidžiamas modelio feisliftas. Pakitimai nedideli: nusprendžiama šiek tiek pakeisti bamperių dizainą, pridedant jiems šonines apsaugas, taip pat galiniai žibintai dabar su oranžinės spalvos signalais.

2013-ųjų metų pabaigoje hečbeko modelio versija Azijoje nebepardavinėjama. Tačiau yra 4 durų sedanas, jis globalioje rinkoje vadinamas „Toyota Belta“.