Parduotuvių kontaktai

TOYOTA FJ CRUISER, 06 - 16 rėmai, sutvirtinimai

TOYOTA FJ CRUISER, 06 - 16 rėmai, sutvirtinimai

Prieš renkantis detalę, susipažinkite:

  1. TOYOTA FJ CRUISER, 06 - 16 rėmai, sutvirtinimai bus vienos kokios nors kokybės:
  • O – (5 ★) originalios detalės, kurios buvo naudojamos surenkant automobilį gamykloje;
  • Q – (5 ★) originalios detalės analogas;
  • PC – (4 ★) originalios detalės atitikmuo, turintis kokybės sertifikatą „Centro Zaragoza“;
  • PT – (4 ★) detalės, turinčios „Thatcham“ arba „TÜV“ sertifikatą.
  • PQ – (4 ★) detalės, turinčios gamintojo / tiekėjo kokybės patvirtinimą – kokybė atitinka pirmojo montavimo kokybę;
  • PJ – (3.5 ★) geros kokybės neoriginalios dalys;
  • P – (2 ★) neoriginalios dalys;
  1. Automobilio pusę. Ar tikrai žinote, kuri automobilio pusė yra kairioji ir dešinioji? Kiekvienos detalės kodo paskutinioji raidė nurodo, kurios automobilio pusės ši detalė yra. Jei raidė L (left), detalė tinka kairiai, vairuotojo pusei, jei raidė R (right), detalė tinka dešinei, keleivio pusei.
  1. Pasiklydote kategorijoje TOYOTA FJ CRUISER, 06 - 16 rėmai, sutvirtinimai? Turite klausimų? Kreipkitės į vadybininką per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, kurį rasite šio puslapio apačioje, dešinėje pusėje.
RĖMAS
€68.30
(- 09)
Prekės kodas: PTY30199A
Prekės nėra sandelyje
Prekės nėra sandelyje
€68.30
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)

Norint užtikrinti automobilio saugumą, svarbu skirti lėšų kokybiškiems rėmams bei sutvirtinimams. Į teisingai parinktus rėmus yra montuojami žibintai, o sutvirtinimai gali būti skirti bamperiams. Šios apsaugos paprastai yra gaminamos iš aliuminio arba plieno, tačiau populiarėja ir lengvesnės medžiagos, kurios taip neapsunkina automobilio. Jeigu rėmas yra deformuojamas, gali būti pažeista ir kitų dalių veikla, žibintai gali nesilaikyti savo vietoje. Esant tokiai situacijai, jog sutvirtinimai buvo pažeisti autoįvykio metu ar korozijos, gali susiplnėti variklio apsauga, tad jo dalys gali būti greičiau pažeistos. Norėdami apsaugoti savo kėbulą, pasirūpinkite, kad TOYOTA FJ CRUISER, 06 - 16 rėmai, sutvirtinimai būtų aukštos kokybės. Patikimus rėmus bei sutvirtinimus turimam automobiliui rasite „Signeda“ internetinėje parduotuvėje.

Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: