Parduotuvių kontaktai

TYC

TYC

TYC - didžiausia automobilių dalių gamintoja Šiaurės Amerikoje, kuri centrinį filialą Europoje yra atidariusi Nyderlanduose. Modernus 15.000 m2 prekių paskirstymo centras užtikrina, jog kiekviena prekė būtų pristatoma laiku ir tokia strategija perkelia šią kompaniją į aukštesnį aptarnavimo lygį. Taip pat naujų, itin erdvių patalpų turėjimas leidžia lengviau suprasti kliento poreikius, prisitaikyti prie skirtingų šalių vertybių, o visa tai sudaro pasaulinę tiekimo grandinę, kurią šiai bendrovei yra itin svarbu išlaikyti.

TYC kompanija - nuo subyrėjimo iki tvirtumo. Svarbiausia šios kompanijos siekiamybė - kokybiškumas, kurį laikui bėgant užtvirtino aukščiausia prekių kokybė ir tobulėjimas šioje srityje.

TYC didžiuojasi būdama pirmoji aukštos kokybės apšvietimo gamintoja, turinti NSF kokybės sertifikatą. Taigi kompanija gamina automobilių lempas, šoninius veidrodėlius, radiatorius, aušinimo ventiliatorius.

Vietoje tradicinių lempučių TYC siūlo LED lemputes, kurios yra patikimos savo taupumu, dizainu, montavimu bei patvarumu. Taip pat LED lempų šviesa yra pranašesnė už kitas dėl kelių aspektų: sklindanti šviesa yra kur kas natūralesnė, ji neblunka dėl cheminio senėjimo, nesusidaro aukštos įtampos grandinės, kurios gali būti pavojingos. Kone inovatyviausias šių lempų išskirtinumas - spiginimo į akis nebuvimas (vairuotojams, kurie važiuoja priešingose kelio pusėse).

Kiekvienam vairuotojui verta žinoti, jog TYC lempų suderinamumas su automobilio sistemomis yra šimtaprocentinis, netgi jei automobilis yra pritaikytas halogeninėms lemputėms. Patį montavimą galima apibūdinti keliais žodžiais "įjunk ir naudokis".