Parduotuvių kontaktai

TYG (Tong Yang Group)

TYG (Tong Yang Group)

TONG YANG GROUP - Pietų Korėjos kompanija, pradėjusi verslą nuo cemento pramonės, o vėliau išplėtusi veiklą: dabar turi dukterinių įmonių, kurios orientuojasi į elektros inžineriją, generavimą ir į brokerių bei finansų sritį.

TYG kompanija, tik pradėjusi veiklą, spėjo pasižymėti gerais darbais. Po Korėjos karo (1980 m.) ši įmonė atstatė namus, kelius, uostus ir kitus gyvybiškai svarbius pastatus ar patalpas Korėjos infrastruktūrai, vidiniam susisiekimui ir gyvavimui.

TONG YANG GROUP dabar yra žinoma bendrovė, pelniusi savo vardą, turinti 32 skyrius, iš kurių 30 yra filialai (gamybos, finansų), tačiau nepraradusi gerumo faktoriaus: įkurta ne pelno siekianti organizacija/fondas, žmogiškųjų išteklių mokymo centras - visa tai padėjo bendrovei augti.

Dabar 15 dukterinių įmonių yra TYG varomoji jėga, uždirbanti stabilų pelną, ir tai leidžia įmonei ne tik pardavinėti produkciją internetu, bet ir plėstis į užsienio rinką. Kitose šalyse išvis yra 10 TYG kompanijos biurų, kurie skatina augimą ir garantuoja įmonės pripažinimą visame pasaulyje, o negana to - prisiderina ir susidraugauja su besikeičiančia rinka ir naujovėmis, o tai garantuoja ne ką kitą, kaip šviesią įmonės ateitį.

Skaičiai čia labai įspūdingi: 2015-ųjų metų pardavimai pasiekė 22.5 milijardų sumą. Tad įmonės potencialas dabar apibūdinamas kaip neribotas.

TYG bendrovė vadovaujasi keliomis taisyklėmis: sąžiningu finansų tvarkymu, laiku išleista informacija bei produkcija, tikslios ir teisingos finansinės ataskaitos, akcininkų konferencijos bei darbo aptarimas.