+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

valytuvai, jų dalys

valytuvai, jų dalys

Automobilių valytuvų asortimentas „Signedoje“ išties gali stebinti. Pas mus rasite ne tik visame pasaulyje gerai žinomo „Hella“ gamintojo valytuvų, tačiau ir „Magneti Marelli“ bei „Einparts“ siūlomą produkciją. Kuo siūlomos prekės skiriasi? „Hella“ firmos automobilių valytuvai pasižymi originalia kokybe, taip pat gali būti pritaikomi lengviesiems automobiliams, mikroautobusams ir sunkvežimiams.

Parduodami valytuvai yra berėmiai arba su rėmeliu. Atitinkamai „Magneti Marelli“ firmos valytuvai pasižymi kokybe ir patvarumu, tačiau jie taip pat yra hibridiniai. Jei Jums dar neteko girdėti, kas yra hibridiniai valytuvai, dabar  pats laikas sužinoti! Hibridinių valytuvų konstrukciją sudaro klasikinis karkasas, taip pat svirtys, lankstai ir kompaktiškas plastikinis gaubtas. Šio tipo valytuvai pasižymi aerodinaminio sparno efektu - jie yra itin prisispaudę prie stiklo. Kitų firmų siūloma produkcija taip pat išties yra patikima, ir, savaime suprantama, kiek pigesnė, tad renkatės Jūs!

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Valytuvai su rėmeliu pasižymi šiomis eksploatacinėmis savybėmis:

 • Ilgas tarnavimo laikas;
 • Nano technologijos būdu grafitu padengta valytuvo guma valant turi labai mažą trintį su stiklo paviršiumi;
 • Daugialypės rėmo konstrukcijos dėka valytuvas stipriai prisispaudžia prie stiklo visuose taškuose, taip pilnai nuvalydamas dengiamą paviršių nepaliekant ruožų;
 • Tvirtas plieninis rėmelis ir dizainas užtikrina maksimalų stabilumą ir patikimumą;
 • Plonesnė valytuvo guma (iki 9 mm) puikiai tinka net ir komerciniam naudojimui;
 • Blizgus paviršius apsaugo nuo atmosferos poveikio bet kokiomis oro sąlygomis;   
 • Komplekte yra skirtingi laikikliai, kurie užtikrina pritaikymą daugumai transporto priemonių.

Berėmiai valytuvai pasižymi šiomis eksploatacinėmis savybėmis:

 • Ilgas tarnavimo laikas;
 • Žemo profilio aerodinaminis spoileris užtikrina optimalų prisispaudimą prie stiklo paviršiaus net ir esant stipriam vėjui važiuojant dideliu greičiu;
 • Integruota lanksti konstrukcija užtikrina gerą prisitaikymą prie stiklo net ir įvairiems atsiradusiems poslinkiams veikimo metu dėl ekstremalių oro sąlygų;
 • Tiksliai apdirbtas optimalus valytuvo išlenkimas švaresniam valymui;
 • Nano technologijos būdu grafitu padengta valytuvo guma valant turi labai mažą trintį su stiklo paviršiumi;
 • Patobulinta gumos sudėtis apsaugo nuo ultravioletinių spindulių ir karščio;
 • Metalinės konstrukcijos nebuvimas, apsaugo nuo prišalimo žiemos metu;
 • Idealiai tinka visomis oro sąlygomis.

Apie HELLA

HELLA KGaA Hueck & Co yra pasaulinė kompanija turinti 70 padalinių virš 30-ies šalių. Kompanijos inovacijų raktas yra daugiau nei 100 metų gaminami ir pristatomi apšvietimo ir elektronikos komponentai automobilių industrijai. HELLA yra tarp 50-ies didžiausių automobilių detalių tiekėjų pasaulio rinkose ir valdo vieną iš didžiausių pasaulyje organizacijų, kuri užsiima auto-dalimis, diagnostika ir serviso paslaugomis.

HELLA ženklas tapatinamas su kokybe ir inovacijomis automobilių technologijose. Pagrindinė HELLA sėkmė siejasi su plečiamomis inovacijomis ir dizaino tobulinimu, taip pat nuolat kuriama verte ateities automobiliams.

Kaip pirmaujantis žymiausių automobilių markių gamintojų partneris, HELLA įsipareigojusi savo kuriamais produktais vairuotojams suteikti saugesnį vairavimą. HELLA turi platų asortimentą kokybiškų valytuvų daugeliui automobilių.

HELLA valytuvai geresniam matomumui ir saugesniam vairavimui.

Iš mūsų valytuvų asortimento galite rinktis ir kiek pigesnius, bet kokybe beveik nenusileidžiančius europietiško prekės ženklo "EinParts" berėmius valytuvus, kurių matmenys gali būti: 350mm, 400mm, 425mm, 450mm, 475mm, 500mm, 525mm, 550mm, 600mm, 650mm, 700mm. Valytuvai pasižymi aukšta kokybe, patvarumu, yra aerodinamiški ir lankstūs, padengti modernia apsaugine danga, išlaikantys savo savybes bet kokiomis oro sąlygomis.

 • Taip pat galime pasiūlyti kokybiškus, bet nebrangius galinio stiklo valytuvus su kojelėmis.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: