+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

valytuvai

valytuvai

Prieš ieškodami detalių, pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tai susiaurins paiešką.

Jeigu kyla klausimų, ar valytuvai tikrai tiks Jūsų automobiliui arba nežinote, kaip išsirinkti tinkamą detalę, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Valytuvai būna berėmiai, su rėmeliu, taip pat ir hibridiniai. Hibridiniai yra naujiena. Kuo jie skiriasi nuo įprastų valytuvų? Hibridiniai stiklo valytuvai turi klasikinį karkasą, svirtis, lankstus, kompaktišką plastikinį gaubtą. Taip pat jie pasižymi aerodinaminio sparno efektu – yra prigludę, prisispaudę prie stiklo.

Valytuvai yra labai svarbūs puikiam matomumui užtikrinti. Ekspertų teigimu, 1 iš 5 eismo įvykių nutinka dėl prasto matomumo, kuris yra susidėvėjusių valytuvų padarinys. Iš tiesų valytuvus keisti reikėtų kas 6 mėnesius. Remiantis naujausiais tyrimais, Europos keliuose važinėja apie 80 % transporto priemonių, kurių valytuvai yra visiškai susidėvėję – tai be abejonės padidina autoįvykių riziką.

Kaip žinoti, jog valytuvai susidėvėjo? Valytuvams nusidėvėjus, jie pradeda cypti valymo metu, taip gerai nebeprisiglaudžia prie stiklo, sutrūkinėja guma.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: