+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

valytuvo varikliukas

valytuvo varikliukas

Prieš ieškodami detalių, pasirinkite savo automobilio markę ir modelį. Tai susiaurins paiešką.

Jeigu kyla klausimų, ar valytuvo varikliukas tikrai tiks Jūsų pasirinktam automobiliui arba nežinote, kaip išsirinkti tinkamą detalę, rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau


Valytuvo varikliukas – detalė, užtikrinanti puikų valytuvų darbą. Dar 1960-aisiais inžinieriai pradeda labiau rūpintis saugumu kelyje – pradėtos tirti įvairios priekinių žibintų valymo sistemos. Po dešimtmečio, „Saab“ pristato priekinių žibintų valytuvus ir jų asortimentą. Valytuvai veikė horizontaliai,  naudojant vieną variklį. Tačiau priekinių žibintų švara neužtikrina visiško saugumo – priekinis stiklas taip pat turi būti švarus. Palaipsniui išrasti valytuvai, valytuvo varikliukas ir kitos, su valymu susijusios detalės, kurios dar ir šiandien yra būtinos eksploatuojant automobilį.

Valytuvo varikliukas – tai valytuvų mechanizmo viduryje esanti detalė, kuri leidžia valytuvams valyti periodiškai. Iš esmės valytuvo varikliukas ir yra priežastis, dėl kurios valytuvai puikiai veikia, tai mechanizmo pagrindas.

Pasiteiraukite

Šiuo metu prekės laikinai neturime sandėlyje. Daugelį prekių galime užsakyti pagal Specialų užsakymą, todėl parašykite savo kontaktus, ir pastabas. 24 valandų bėgyje susisieksime.
Patvirtinkite, kad esate žmogus: