Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

Sailenblokas

Nepasirinktas joks automobilis, norėdami matyti prekes, pasirinkite automobilį, kurio detalių ieškote.

Naujausios prekės kategorijoje: Sailenblokas

Šioje autodalių kategorijoje galite sekti naujausių mūsų asortimento prekių naujienas. Pabrėžiame, kad šiame sąraše rodomos visų automobilių modelių prekės – nesuklyskite rinkdamiesi. Kategorijos „Sailenblokas“ dalys Jūsų automobiliui bus parodytos tik pasirinkus Jūsų norimą modelį ir paspaudus aukščiau esantį mygtuką „Pasirinkite automobilį“.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Ar galima prekes atsiimti fizinėse parduotuvėse?

    Taip, prekes nemokamai atsiimti galima visose Lietuvoje esančiose Signedos fizinėse parduotuvėse. Dažniausiai prekės iš kitų parduotuvių yra pristatomos per 1–3 d. d.


Užsisakykite atsiimti prekes šiuose miestuose:

Jei renkantis kategorijos SAILENBLOKAS prekes iškilo klausimų  visada galite užsukti į mūsų fizines parduotuves žemiau pateiktuose miestuose. Parduotuvėse galite ne tik atsiimti prekes, bet ir prieš pirkdami pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Užsisakę jums reikiamą originalią detalę internetu, ją atsiimti galėsite jau kitą darbo dieną artimiausioje mūsų fizinėje parduotuvėje. Automobilių dalys užsakytos internetu yra pristatomos ne tik į mūsų fizines parduotuves, bet ir į įvairius miestus bei priemiesčius. Parduotuvėse gausite ne tik profesionalią pagalbą iš mūsų vadybininkų, bet ir galimybę naujas detales apžiūrėti prieš pirkdami. Automobilių dalys užsakius internetu, jos yra pristatomos ne tik į didžiuosius Lietuvos miestus, kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, bet ir į mažesnius miestus, bei rajonus, kaip Anykščiai, Ariogala, Baltoji Vokė, Birštonas, Biržai, Daugai, Druskininkai, Dūkštas, Dusetos, Eišiškės, Elektrėnai, Ežerėlis, Gargždai, Garliava, Gelgaudiškis, Grigiškės, Ignalina, Jieznas, Jonava, Joniškėlis, Joniškis, Jurbarkas, Kaišiadorys, Kalvarija, Kavarskas, Kazlų Rūda, Kėdainiai, Kelmė, Kybartai, Kretinga, Kudirkos Naumiestis. Kupiškis, Kuršėnai, Lazdijai, Lentvaris, Linkuva, Marijampolė, Mažeikiai, Molėtai, Naujoji Akmenė, Nemenčinė, Neringa, Obeliai, Pabradė, Pagėgiai, Pakruojis, Palanga, Pandėlys, Panemunė, Panevėžys, Pasvalys, Plungė, Priekulė, Prienai, Radviliškis, Ramygala, Raseiniai, Rietavas, Rokiškis, Rūdiškės, Salantai,Seda, Simnas, Skaudvilė, Skuodas, Smalininkai, Subačius, Šakiai, Šalčininkai, Šeduva, Šiauliai, Šilalė, Šilutė, Širvintos, Švenčionėliai, Švenčionys, Tauragė, Telšiai, Tytuvėnai, Trakai, Troškūnai, Ukmergė, Utena, Užventis, Vabalninkas, Varėna, Varniai, Veisiejai, Venta, Viekšniai, Vievis, Vilkaviškis, Vilkija, Virbalis, Visaginas, Zarasai, Žagarė, Žiežmariai. Lietuvoje prekės pristatome į namus nemokamai, jeigu jūsų prekių suma yra didesnė nei 86 €. Jeigu suma yra mažesnė, siuntos kaina yra skaičiuojama atsižvelgiant į prekių svorį. Taip pat galite pasinaudoti ir DPD pristatymu. Užsisakius prekių pristatymą į UAB Signeda parduotuves, jas pristatysime per 1 d. d. Atsarginių autodalių pristatymas į namus truks 1–2 d. d. Jūsų siuntas į kitas Europos Sąjungos ar NVS šalis pristatysime per 3–10 d. d. Apie išsiųstas ar paruoštas atsiimti prekes Jus informuos mūsų vadybininkai trumpąja žinute. Plačiau apie pristatymo sąlygas galite pasiskaityti paspaudę ant šios nuorodos: https://www.signeda.lt/parduotuves-taisykles#delivery

Sailenblokai

Guminė įvorė (sailenblokas) – svarbi pakabos sistemos detalė

Guminės įvorės, dažnai žinomos sailenblokų pavadinimų, yra automobilio pakabos  sistemos  detalės. Jų konstrukcija gana paprasta -  įvorės sudarytos iš dviejų metalinių dalių, tarpusavyje tvirtai sujungtų gumos arba poliuretano tarpikliu. Pagrindinės įvorės montuojamos automobilio pakaboje, šalia visų keturių transporto priemonės ratų. Esminė šios detalės paskirtis -  absorbuoti važiavimo metu iš ratų į kėbulą perduodamus mechaninius smūgius, triukšmą, vibracijas. Siekiant sumažinti išvardintų nepageidaujamų veiksnių efektą, įvorės, kaip tvirtinimo taškai, gali būti   montuojami  variklio, transmisijos mechanizmuose, amortizatoriuose ar įvorės stabilizatoriuose.

Guminių įvorių susidėvėjimo priežastys

Guminės įvorės (sailenblokai) kaip ir bet kuri kita automobilio detalė, dėvisi. Ilgą laiką eksploatuojant automobilį, dėl pastovaus mechaninių smūgių, vibracijų krūvio šios detalės praranda elastingumą ir efektyvumą. Tokiu atveju įvorės turi būti keičiamos.

O kokios gali būti kitos įvorių susidėvėjimo priežastys?

Viena iš pagrindinių įvorių susidėvėjimo ir keitimo priežasčių – korozija. Jei automobilio pakabos detalės nepakankamai arba netinkamai apsaugotos nuo drėgmės, įvorių tvirtinimo vietas gali paveikti korozija. Susidarius rūdims, sumažėja šių detalių efektyvumas bei tvirtumas ir įvores tenka keisti.

Taip pat įvores (sailenblokus) gali tekti keisti ir dėl vairavimo metu atsirandančių detalės įtrūkimų ar plyšimų. Paprastai tai nutinka  dažnai važiuojant prastos kokybės keliais, arba automobilį eksploatuojant itin neatsargiai.

Kaip atpažinti guminės įvorės susidėvėjimą?

Įvorių susidėvėjimą atpažinti padeda vienas arba keli požymiai.  Dažniausi galimo vadinamų sailenblokų susidėvėjimo indikatoriai yra šie:

  • Sumažėjęs kėbulo ir bendras automobilio stabilumas. Įvorės atsakingos už mechaninių svyravimų ir vibracijų, atsirandančių važiavimo metu, sumažinimą.  Jei vairavimo metu pradedate stipriau jausti įvairias vibracijas ir svyravimus, verta pasitikrinti pakaboje esančių guminių įvorių būklę. Tai ypač rekomenduojama padaryti aiškiai pastebėjus sumažėjusį transporto priemonės stabilumą.
  • Pakaboje ar važiuoklėje atsiradęs bildesys. Pažeistos ar tiesiog mažiau efektyviai veikiančios įvorės gali skleisti triukšmingus bildesio ir kitus papildomus garsus. Jei nustatote, kad minėtas triukšmas sklinda iš automobilio pakabos ar važiuoklės, verta patikrinti gumines pakabos įvores.
  • Padidėjusi vibracija. Apie vadinamų sailenblokų susidėvėjimą gali byloti ir aiškiai padidėjusi automobilio kėbulo vibracija vairavimo metu.
  • Be šio akivaizdaus požymio yra ir daugybė smulkesnių detalės susidėvėjimo indikatorių. Tokių, kaip padidėjęs pakabos svirties laisvumas, padidėjęs padangos protektoriaus šoninis nusidėvėjimas. Jei pastebite vieną ar kelis išvardintus defektus, rekomenduojame nedelsti. Padedami profesionalų nustatykite problemą ir ją išspręskite.

Kada keisti gumines įvores?

Suprantama, jog įvorių keitimo intervalas  priklauso ne tik  nuo jūsų vairavimo stiliaus,  tinkamos automobilio priežiūros , bet ir nuo automobilio eksploatavimo bei klimatinių sąlygų. Vidutiniškai įvorės keičiamos kas 100 000 nuvažiuotų kilometrų. Tačiau tokia rekomendacija pateikiama vairuotojams, kurie važinėja aukštos kokybės danga dengtais keliais, esant geroms klimato sąlygoms. Ten, kur temperatūrų skirtumai - didesni, o kelių kokybė – prastesnė, įvores gali prireikti keisti vidutiniškai kas 50 000 nuvažiuotų kilometrų.

Žinoma, patariame nepamiršti, jog aukščiau išvardinti keitimo intervalai yra rekomendacinio pobūdžio. Guminių įvorių būklę patartina reguliariai tikrinti atsižvelgiant į savo automobilio eksploatavimo sąlygas. Šių detalių būklės pirminę apžiūrą galite atlikti patys. Jei guminė detalės dalis tikrinimo metu bus stipriai sukietėjusi ar suskilusi, įvorių veikimas garantuotai bus neefektyvus. Tokiu atveju prireiks šių detalių keitimo.

Jei planuojate įvores pasikeisti patys, rinkdamiesi naujas dalis būtinai atsižvelkite į savo transporto priemonės modelį ir pagaminimo metus. Guminės įvorės, kurios yra suderinamos su automobiliu pagal šiuos kriterijus, puikiai atitiks ir automobilio pakabos techninius parametrus.

Internetinėje Signeda parduotuvėje galite  įsigyti pačių įvairiausių įvorių itin geromis kainomis. Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalinga galinės pakabos įvorė (sailenblokas), ar vairui, amortizatoriams tinkamos įvorės, mūsų el. parduotuvėje greitai ir patogiai rasite šias  jūsų automobiliui  reikalingas dalis.