+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

Vokiškų automobilių dalys

Nesvarbu, ar vairuojate „BMW“, ar „Opel“ markės automobilį – pas mus rasite įvairių detalių skirtingiems vokiškiems automobiliams. Vokiškų automobilių dalys užima kone kelis aukštus „Signedos“ sandėlyje. Kad patenkintume Jūsų poreikius, atrenkame pačias „einamiausias“ detales, pradedant vokiškomis kėbulo dalimis Jūsų „Mercedes“ ar „Volkswagen“, baigiant „Porsche“ akumuliatoriumi ar LED žibintais - tikimės, jog pas mus rasite, ko ieškote.

Tačiau jei atsitiktų taip, jog kokios nors detalės neturėtume, kreipkitės į vadybininką – įvykdysime specialųjį užsakymą. Kas tai? Jei kokios nors konkrečios detalės neturime ar jos nėra Lietuvos rinkoje, mes specialiuoju užsakymu kreipiamės į savo tiekėjus ir užsakome reikiamą detalę.

Svarbu žinoti du dalykus:

  1.           Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2.           Avansas yra būtinas.

Jeigu nežinote, kaip ieškoti reikiamos detalės, visų pirma pasirinkite kategoriją „Vokiškų automobilių dalys“, po to pasirinkite markę ir tuomet modelį.

Jei nerandate Jums reikalingos detalės, kreipkitės į mūsų vadybininką per dešinėje pusėje (apačioje) esantį laukelį „Pagalba gyvai!“ Visuomet mielai pagelbėsime!

Vokiškų automobilių dalys mūsų sandėlyje užima tikrai nemažą vietą. Čia reikiamų detalių ras „Audi“, „BMW“, „Mercedes“, „Opel“, „Porsche“, „Seat“, „Volkswagen“ markių savininkai ir gerbėjai.

Nuo ko viskas prasidėjo? 1870-aisiais, Karlui Benzui (Karl Benz) ir Nikolajui Otui (Nikolaus Otto) sukūrus keturtakčius vidaus degimo variklius, pats K. Benzas pritaikė šį variklį vežimui ir taip „gimė“ pirmasis automobilių pirmtakas, o Karlas Benzas tapo automobilių „tėvu“.

Iki 1901-ųjų metų, Vokietija jau gamino apie 900 automobilių per metus. 1926 m. „Daimler-Benz“ kompanija pradėjo gaminti pirmuosius „Mercedes Benz“ markės automobilius, nuo 1928-ųjų automobilių gamybą pradėjo ir „BMW“ kompanija – tuo trečiasis dešimtmetis ir buvo žavus.

Tiek vokiškų automobilių dalys, tiek patys automobiliai išsikovojo vietą po saule – šiomis dienomis vokiškų automobilių pramonė ir pavydėtina inžinierių nuovoka yra puikiai įsitaisiusi pasaulinėje rinkoje.

Na, o Europoje vokiškų automobilių rinka užima pirmąją vietą, tačiau nėra čia ko stebėtis – automobilių pramonė yra svarbiausia bei didžiausia Vokietijoje. Ne veltui sakoma „vokiška kokybė“ yra patikima kokybė - vokiečiai tikrai turi kuo didžiuotis.

Keletas faktų apie Vokietijos automobilius bei įstatymus:

  •    Ne kas kitas, o vokietis sugalvojo montuoti paprastą ir ekonomišką dyzelinį variklį į automobilių širdis.
  •    Turbūt esate girdėję Juano Fangio, Stirlingo Mosso ar Michaelio Schumacherio pavardes neatsitiktinai. Vokietijos lenktynių istorija yra pati sėkmingiausia ir vertingiausia, jai neprilygsta net Italija.
  •    Vokietijos greitkeliuose greitis nėra ribojamas, o automobiliai gaminami taip, jog tikrai galėtų važiuoti greitai (kai kurie automobiliai gali važiuoti net iki 310 km/val. greičiu).