+370 685 64 002
LT
Pasirinkite
automobilį
Prekių katalogas

VOLKSWAGEN - dalys

VOLKSWAGEN - dalys

Netgi 76-ių Volkswagen modelių detalės yra sugulusios „Signedos“ sandėliuose. Volkswagen dalys tikrai nėra mažuma, tad reikiamų dalių turėtų rasti tiek „Volkswagen Golf“, tiek „Volkswagen Sharan“ ar „Volkswagen Transporter“ vairuotojai.

Mūsų siūlomos Volkswagen dalys ir jų asortimentas yra tikrai platus. Sandėliuose turime šių detalių: rėmų, sutvirtinimų, bamperių, aušinimo, salono radiatorių, difuzorių, veidrodėlių ir kitų Jums reikalingų atsarginių dalių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Jeigu nerandate savo automobilio modelio ar nesate tikri, jog ieškoma detalė tikrai yra tinkama - kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.Volkswagen („VW“ trumpinys) įmonė buvo įkurta 1937-aisiais Vokietijoje, Volfsburge (Wolfsburg). Dabar „Volkswagen“ yra vieni iš pirmaujančių automobilių gamintojų pasaulyje. Ši kompanija turi netgi 15 gamyklų pasaulyje, o įmonės yra pasiskirsčiusios tiek Europoje (yra 45 įmonės), tiek Azijoje, Amerikoje ir net Afrikoje (šiuose trijuose žemynuose yra 7 Volkswagen įmonės).

Tiesa, Volkswagen dalys ir automobiliai yra ne vieninteliai, gaminami šios kompanijos. Išvis didžiulė Volkswagen korporacija apima septynis prekės ženklus: „Audi“, „Volkswagen“, „Skoda“, „Seat“, „Bugatti“, „Bentley“, „Lamborghini“.

Įmonė gamina lengvuosius, keleivinius automobilius, sunkvežimius ir furgonus. Volkswagen dalys ir patys automobiliai yra vieni iš labiausiai geidžiamų bei perkamų automobilių. Entuziastai pasitiki šiuo prekiniu ženklu ir jo siūloma kokybe, patikimumu, ilgamečiu patvarumu, ir žinoma, vokišku praktiškumu, patogumu bei gan gera kaina.

Tai įmonė, kuriai nereikia šūkio – reklamose dažnai šūkį atstoja pavadinimas „Volkswagen“. Gamintojai daugiau neturi ką pasakyti, Volkswagen – savo vietą užsitarnavusi korporacija.