Pasirinkite
automobilį
+370 685 64 002
Pasirinkite
automobilį

VOLKSWAGEN dalys VOLKSWAGEN dalys

Netgi 76-ių Volkswagen modelių detalės yra sugulusios „Signedos“ sandėliuose. Volkswagen dalys tikrai nėra mažuma, tad reikiamų dalių turėtų rasti tiek „Volkswagen Golf“, tiek „Volkswagen Sharan“ ar „Volkswagen Transporter“ vairuotojai.

Mūsų siūlomos Volkswagen dalys ir jų asortimentas yra tikrai platus. Sandėliuose turime šių detalių: rėmų, sutvirtinimų, bamperių, aušinimo, salono radiatorių, difuzorių, veidrodėlių ir kitų Jums reikalingų atsarginių dalių.

Renkantis automobilio modelį, verta žinoti, kad nuotraukoje dažniausiai būna pavaizduotas tam tikro modelio sedanas, tačiau detalių turime ir universalui ar hečbekui.

Jeigu nerandate savo automobilio modelio ar nesate tikri, jog ieškoma detalė tikrai yra tinkama - kreipkitės į mūsų vadybininką per apačioje (dešinėje pusėje) esantį langelį „Pagalba gyvai!“. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir užsakys tiesiai iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti du dalykus:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Taip pat atkreipkite dėmesį į skaičius, kurie yra nurodyti prie Jūsų pasirinkto automobilio modelio pavadinimo. Pavyzdžiui, prie modelio gali būti parašyti skaičiai – 07.96, tai atitinkamai reiškia mėnesio (07 - liepos mėnuo) ir metų (1996-ieji) trumpinį (mm.yy), kuris nurodo, kada automobilis buvo pagamintas.

Pasirinkite modelių grupę

Arba rinkitės iš viso modelių sąrašo

Volkswagen dalys - autodalių kategorijos