+370 685 64 002
VW CADDY, 10 - 15
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW CADDY, 10 - 15

2010 - 2015

VW CADDY, 10 - 15 dalys

VW CADDY, 10 - 15 dalys

Kaip ieškoti detalių, kai pasirinkau automobilio modelį (VW Caddy dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, tada subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį, vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote galinio bamperio, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bamperiai, jų dalys“ ir „Galinis bamperis“.

Nerandate detalės? Pasinaudokite langeliu „Pagalba gyvai!“ – rašykite vadybininkui, tokiu būdu VW Caddy dalys bus rastos greičiau.

Jei kokios nors detalės neturėsime, formuosime specialųjį užsakymą ir VW Caddy dalys bus atsiųstos tiesiai iš tiekėjų. Kad galėtume vykdyti spec. užsakymą, reikalingas avansas.

VW Caddy dalys ir automobiliai – vokiečių kompanijos „Volkswagen Commercial Vehicles“ gaminami modeliai. Įvairiose rinkose šie modeliai vadinami skirtingais pavadinimais: „Seat Inca“, „Volkswagen Rabbit Pickup“, „Volkswagen Van“.

VW Caddy dalys, automobiliai į rinką pradėti leisti 1980 m. Dabar šis modelis skaičiuoja jau trečiąją kartą. Tai mažo veno, miniveno kėbulo tipas, priskiriamas M automobilių kategorijai.

VW Caddy dalys, gamintos nuo 2010 m., priklauso trečiajai kartai, o konkrečiau – „Caddy Panel“ modeliui. Tai 4405 mm ilgio, 1802 mm pločio, 1833 mm aukščio modelis, su 2682 mm ilgio važiuokle.

Dabartinio dizaino Caddy yra laisvalaikio automobilis su „Volkswagen Golf Mk5“ priekine pakaba, kuris primena kompaktišką „MPV Touran“ modelį ir yra surenkamas Poznanės gamykloje, Lenkijoje.

2010 m. Caddy – nuodugniai pertvarkytas: atnaujintas interjeras, dizainas – aštresnių kampų, varikliai – su pakitimais. Galinė automobilio apkrova išlieka kaip seniau, tačiau stumdomos šoninės durys atsidaro 700 mm, o stogo aukštis – geriausias ir priimtiniausias, lyginant su konkurentų modeliais.

VW Caddy dalys – atnaujinamos, ypatingai didelio dėmesio sulaukia naujieji turbodyzeliniai (TDI) varikliai. Galima rinktis tarp 1.6 ir 2.0 L variklių.

Naudinga

KOMERCINIO TRANSPORTO, MIKROAUTOBUSŲ DALYS: MŪSŲ ASORTIMENTE PER 6 400 ALTERNATYVIŲ ATSARGINIŲ IR 300 000 ORIGINALIŲ DALIŲ
Augant jūsų poreikiams, augame ir mes. Šįkart mūsų sandėlių lentynas papildė per 3 500 dalių, tad iš viso priskaičiuojame daugiau ne..