Parduotuvių kontaktai

VW CADDY, 04 - 10 dalys

VW CADDY, 04 - 10 dalys

Kaip ieškoti reikiamų detalių, kai jau esu pasirinkęs automobilio modelį (VW Caddy dalys)? Paiešką siaurinkite pagal kategorijas – visos detalės yra suskirstytos pagal vietą automobilyje arba atliekamą funkciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote aušinimo radiatoriaus, spauskite „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Aušinimo radiatoriai, jų dalys“ ir „Radiatorius“.

Nerandate reikiamos detalės arba jos nėra mūsų asortimente? Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“. Pirmuoju atveju VW Caddy dalys bus rastos greičiau, o antruoju vadybininkas pageidaujamą dalį užsakys tiesiai iš tiekėjų sandėlių – tai specialusis užsakymas, kuriam reikalingas avansas.

VW Caddy dalys gaminamos vokiečių įmonės „Volkswagen Commercial Vehicles“ nuo 1980-ųjų metų. Šis modelis globalioje rinkoje taip pat vadinamas: „Volkswagen Rabbit Pickup“, „Seat Inca“ arba „Volkswagen Van“. Tai tris kartas gamintas modelis, kurio gamyba tęsiasi iki šiol.

VW Caddy dalys, gamintos nuo 2004 m. (2003 m. pabaigos), priskiriamos trečiajai modelio kartai. Automobilis pirmą kartą debiutuoja Amsterdame, „RAI Commercial Vehicle Show“ renginyje. Naujosios kartos Caddy turi aerodinamiškesnį dizainą, didesnį prietaisų skydelį ir mažesnį variklio dangtį.

VW Caddy dalys į automobilius surinkinėjamos Lenkijoje, Rusijoje ir Alžyre. Automobilio modelis – universalus, yra kelių dydžių: normalaus ir „Maxi“. Keleiviniai variantai vadinami „Panel Van“, „Window Panel Van“, „Kombi“, šeimos versija – „Caddy Life“, kempingui pritaikyta automobilio versija – „Caddy Tramper“ arba „Caddy Life Camper“.

„Caddy Life“ ir „Kombi“ turi penkias vietas (išdėliotas dvejose eilėse), o „Caddy Life Maxi“ ir „Kombi Maxi“ turi septynias sėdimas vietas, išdeliotas trimis eilėmis. „Life“ interjeras toks pat kaip įprasto penkiaviečio Caddy, o „Kombi“ turi kitokį skydelį, langus ir sėdynes.

VW Caddy dalys, automobilis turi įvairių variklių pasirinkimą: du benzinu varomi ir gerokai daugiau dyzeliu varomų variklių. Benzino varikliai būna 1.4, 1.6, o dyzelio nuo 1.6 iki 2.0 L.