Prekių katalogas
+370 685 64 002
VW CRAFTER, 06 - 17
Prekių katalogas

VW CRAFTER, 06 - 17 dalys

VW CRAFTER, 06 - 17 dalys

Pasirinkau automobilio modelį (VW Crafter dalys), kaip rasti detalę? Rinkitės vieną iš kategorijų pagal ieškomos detalės vietą komplektacijoje ir (ar) paskirtį. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti galinę arką, spauskite „Kėbulo dalys“, „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir „Galinė arka“.

Rašykite vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“, jei:

  1.  Nerandate detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad VW Crafter dalys bus rastos efektyviau.
  2.  Detalės nėra mūsų asortimente. Reikiamos VW Crafter dalys bus užsakytos tiesiai iš tiekėjų – tai specialusis užsakymas. Jam reikalingas avansas.

VW Crafter dalys ir automobiliai pradėti gaminti 2006 m. vokiečių kompanijos „Volkswagen Commercial Vehicles“. VW Crafter dalys į automobilius surinkinėjamos Vokietijoje ir Lenkijoje. Automobilio dizainą kūrė Lorenas Boule (Laurent Boulay).

VW Crafter dalys, automobilis – didžiausias kompanijos „Volkswagen Commercial Vehicles“ gaminamas komercinis automobilis, galintis sverti nuo 3 iki 5 tonų. Jis puikiai tinka pervežti krovinius. Crafter sukurtas specialiai pagal klientų poreikius ir reikalavimus, tad tapo geriausiu komerciniu automobiliu M modelių klasėje.

VW Crafter dalys – apgalvotos, bendra automobilio komplektacija pritaikyta vežti kroviniams. Pavyzdžiui, slankiosios durys atsidaro iki 1 311 mm pločio, telpa iki 2 196 mm aukščio krovinys, pakrovimas slenkstis – 100 mm žemesnis. Taip pat jis yra taupus, taupo kuro sąnaudas: gamintojai užtikrina ne tik didelę erdvę kroviniams, bet ir taupų eksploatavimą.

VW Crafter dalys ir automobilis savo srityje pelno šešis apdovanojimus. Pavydžiui, 2007 m. Anglijos žurnale „Van Fleet World“ pripažįstamas „Geriausiu dideliu krovininiu automobiliu“, tais pačiais metais Australijos žurnale „Delivery Magazine“ skelbiama, jog jis „Didžiausias krovininis automobilis“.

Naudinga

KOMERCINIO TRANSPORTO, MIKROAUTOBUSŲ DALYS: MŪSŲ ASORTIMENTE PER 6 400 ALTERNATYVIŲ ATSARGINIŲ IR 300 000 ORIGINALIŲ DALIŲ
Augant jūsų poreikiams, augame ir mes. Šįkart mūsų sandėlių lentynas papildė per 3 500 dalių, tad iš viso priskaičiuojame daugiau ne..