Prekių katalogas
+370 685 64 002
VW GOLF I, 76 - 83
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW GOLF I, 76 - 83

1976 - 1983

VW GOLF I, 76 - 83 dalys

VW GOLF I, 76 - 83 dalys

Kaip rasti ieškomą detalę, kai jau esate pasirinkę automobilio modelį (Volkswagen Golf I dalys)? Iš pradžių pasirinkite kategoriją, esančią kairėje el. parduotuvės pusėje (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“, „Aksesuarai“ ir t. t.), tada – subkategoriją pagal ieškomos detalės klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote galinės arkos, visų pirma spauskite  „Kėbulo dalys“, tuomet „Automobilių slenksčiai, arkos, jų dalys“ ir, galiausiai, „Galinė arka“.

Jeigu Volkswagen Golf I dalys Jums sunkiai randamos, parašykite mūsų vadybininkui – patyręs specialistas detalę ras greičiau iš visų 300 000 siūlomų prekių pozicijų. Tai padaryti galite per dešinėje pusėje esantį langelį „Pagalba gyvai!“.

Jeigu Jums reikalingos detalės neturėsime sandėlyje, suformuosime specialųjį užsakymą ir prekę užsakysime tiesiai iš tiekėjų. Žinokite, kad:

  1. Volkswagen Golf I dalys iki mūsų gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Volkswagen Golf I dalys ir kompaktiški automobiliai pradėti gaminti vokiečių įmonės „Volkswagen“ 1974-aisiais metais. Į rinką išėjęs pasauliniu mastu – yra leistos netgi septynios šio modelio kartos. Vieni modeliai buvo pavadinti „Volkswagen Rabbit“ (Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje), Meksikoje – „Volkswagen Caribe“. Tiesa, naujausi modeliai yra leidžiami ir iki šiol.

Volkswagen Golf I dalys, automobiliai – pirmajai kartai priklausantys modeliai, gaminti 1974-1983 metais.

Originalusis Volkswagen Golf  modelis gali turėti tokias komplektacijas, paimtas iš Volkswagen Beetle: priekinius varomuosius ratus arba visi ratai būna varomi, priekinį variklį.

Taip pat iš pradžių Volkswagen Golf I dalys buvo gaminamos 2 arba 4 durų hečbekui, vėliau ir 4 durų universalui (1993 m. modelis), galiausiai išleistas ir kabrioletas su pakeliamu stogu. Taip pat iš Volkswagen Golf buvo pagamintas ir sedanas, kuriam duoti tokie pavadinimai: „Volkswagen Jetta“, „Volkswagen Vento“, „Volkswagen Bora“. Šie automobiliai užpildė rinką: buvo galima įsigyti ne tik šeimos, bet ir aukštesnės klasės „Volkswagen“ automobilį.