Parduotuvių kontaktai

VW GOLF II, 08.83 - 07.91 dalys

VW GOLF II, 08.83 - 07.91 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai esate pasirinkę modelį (Volkswagen Golf II dalys)? Tai padaryti galite pasirinkdami kairėje el. parduotuvės pusėje esančią kategoriją („Automobilių veidrodėliai, jų dalys“, „Automobilių žibintai, jų dalys“ ir t. t.), po to – subkategoriją pagal ieškomos detalės klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote difuzoriaus, viskas, ką Jums reikia padaryti, tai spausti kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“ ir tada „Difuzoriai, jų dalys“.

Jeigu nerandate Jums reikalingos detalės, parašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – jis prekę ras greičiau. Jeigu tam tikros detalės nebus mūsų sandėlyje, vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite iš mūsų tiekėjų. Svarbu žinoti, jog:

  1. Volkswagen Golf II dalys, užsakytos specialiai, iki mūsų gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas – būtinas.

Volkswagen Golf II dalys ir automobiliai buvo gaminami ir leidžiami į rinką vokiečių kompanijos „Volkswagen“ 1983-1991 metais. Volkswagen Golf II dalys, modeliai priklauso antrajai Golf kartai, kurie nuo pirmosios skyrėsi tik šiek tiek didesniais matmenimis, apvalesne kėbulo forma.

Volkswagen Golf II dalys, automobiliai, dažniausiai turintys 1.8 l, 8 vožtuvų variklį, nuo 1985-ųjų sparčiai tobulėja – išleidžiama 16 vožtuvų turinti modelio versija, galinti išvystyti 220 km/h greitį.

Nuo 1985-ųjų metų Volkswagen Golf II dalys ir patys automobiliai pradedami leisti su 4 varomaisiais ratais. Nuo 1989-ų m. leista ir 120 kW galią turintys modeliai, kurie taip pat pasižymėję ABS (stabdžių antiblokavimo) sistema.

Volkswagen Golf II dalys gamintos šiems kėbulo tipams: 2 ir 4 durų hečbekams.