Parduotuvių kontaktai

VW GOLF IV, 10.97 - 09.03 dalys

VW GOLF IV, 10.97 - 09.03 dalys

Kaip ieškoti detalių pagal pasirinktą automobilio modelį (Volkswagen Golf IV dalys)? Atkreipkite dėmesį į kairėje pusėje esančias kategorijas, kurios gali būti išskleidžiamos iki smulkesnių subkategorijų. Jeigu ieškote kuro bako, rinkitės kategoriją „Kuro sistema“ ir subkategoriją „Kuro bakas“.

Jeigu Jums iškyla sunkumų ir nerandate tam tikros detalės – parašykite užklausą mūsų vadybininkui. Tai padaryti galite per pagalbos langelį „Pagalba gyvai!“, kuris yra apačioje, dešinėje el. parduotuvės pusėje.

Taip pat kreiptis į vadybininką galite tuo atveju, jei Jūsų ieškomos detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir prekę gausite tiesiai iš tiekėjų. Svarbu žinoti, jog:

  1.  Volkswagen Golf IV dalys, užsakytos specialiuoju būdu, iki „Signedos“ sandėlių gali keliauti 2-3 mėn.
  2.  Specialiojo užsakymo nevykdome, jeigu nesumokate avanso.

Volkswagen Golf IV dalys, automobiliai pradėti gaminti 1997-aisiais metais. Tai ketvirtosios kartos Volkswagen Golf IV dalys, gamintos šiems kėbulo tipams: 2 durų hečbekas, 4 durų universalas ir hečbekas.

Volkswagen Golf IV dalys ir kompaktiški modeliai gaminti iki 2003 metų. 2001-aisiais metais šis modelis buvęs geriausiai parduodamas automobilis Europoje.

Volkswagen Golf IV dalys, automobiliai skiriasi nuo prieš tai gamintų Golf modelių. Ketvirtoji karta – gerai apgalvoti sprendimai, pasižymėję geresne kokybe, aukštesnės klasės įranga. Visa tai orientuota į prekybą, didesnius pardavimus.

Taip pat pristatytas modelis „Golf R32“, turintis VR6, 3.2 l variklį ir visus varomuosius ratus. Jo pirmtakas – „Golf V6 4Motion“, su 2.8 l, VR6 varikliu. Populiarusis 1.8 l, 4 cilindrų variklis buvo montuojamas į daugelį „Volkswagen“ modelių.

2008-aisiais Volkswagen Golf IV dalys ir „Bora“ modelio versijos vis dar buvo pardavinėjamos Brazilijoje, Kinijoje, Meksikoje. Volkswagen Golf IV dalys, automobiliai taip pat buvo pardavinėjami Kanadoje, tik pavadinti buvo kiek kitaip – „Golf City“, „Jetta City“ 2007-2010 m. Pastarieji modeliai buvo pritaikyti Kanados rinkai, 2008-aisiais metais jie buvo patobulinti: pertvarkyti priekiniai žibintai, garso sistema, ratai ir kitos dalys. Abu modeliai buvę su 2.0 l varikliais. Tuo tarpu JAV Volkswagen Golf IV dalys buvo pardavinėjamos iki 2006 m.