Parduotuvių kontaktai

VW GOLF PLUS, 09 - dalys

VW GOLF PLUS, 09 - dalys

Pasirinkau automobilio modelį (Volkswagen Golf Plus dalys), kaip rasti reikiamą detalę? El. parduotuvė yra suskirstyta į pagrindines kategorijas, o šios – į subkategorijas pagal dalių paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu ieškote automobilio veidrodėlio, spauskite „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ ir toliau „Veidrodėlis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per „Pagalba gyvai!“ – Volkswagen Golf Plus dalys patyrusio specialisto bus rastos greičiau.

Jeigu kokios nors detalės nebus mūsų sandėlyje – detalę užsakysime iš tiekėjų. Svarbu žinot, jog mums reikalingas avansas.

Volkswagen Golf Plus dalys pradėtos gaminti 2004-ais metais. Volkswagen Golf Plus automobiliai priklauso penktajai Golf modelio kartai. Kuo jie skiriasi? Golf Plus yra šiek tiek didesnis nei Golf V modelis, taip pat turi aukštesnę stogo liniją.

Kita svarbi šiam modeliui data – 2006-ieji metai. „Paris Motor Show“ renginyje Volkswagen Golf Plus dalys ir modelis pakeičiamas į „CrossGolf“ modelio versiją: skiriasi tik kryžminio stiliaus kėbulo elementas. „CrossGolf“ modelis turi priekinius varomuosius ratus, 1.6 / 1.4 TSI benzinu varomą variklį

arba 1.9 / 2.0 TDI dyzelio variklį. Tiesa, Didžiojoje Britanijoje šis modelis vadinamas „Golf Plus Dune“.

„CrossGolf“ modelį, kaip ir „Golf R32“ ar „Volkswagen CrossPolo“ – rečiau sutinkamus automobilius, išleidžia „Volkswagen Individual“ padalinys.

2008-aisiais metais Volkswagen Golf Plus dalys ir automobilis pasirodo Bolonijos automobilių parodoje. Šįkart modelis patobulintas: tik išlaikomas interjero dizainas ir galinio kėbulo konstrukcija, tad automobilis tampa panašesnis į šeštąją Volkswagen Golf kartą.