+370 685 64 002
VW GOLF PLUS, 05 - 08
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW GOLF PLUS, 05 - 08

2005 - 2008
Hatchback

VW GOLF PLUS, 05 - 08 dalys

VW GOLF PLUS, 05 - 08 dalys

Kaip savarankiškai rasti reikalingą detalę, kai jau esate pasirinkę automobilio modelį (Volkswagen Golf Plus dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas – pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“, „Važiuoklės dalys“ ir pan., o šios – į dar smulkesnes kategorijas pagal detalių paskirtį. Taigi, jeigu Jūs ieškote darbo žibintų, visų pirma pasirinkite kairėje pusėje esančią kategoriją „LED žibintai“ ir kategorijai išsiskleidus – „Darbo žibintai“.

Jeigu nerandate tam tikros detalės, klauskite vadybininko per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“ – savo darbą išmanantis specialistas reikiamą detalę ras greičiau.

Jeigu kokios nors detalės neturėsime, suformuosime specialųjį užsakymą ir detalę atsiųs tiekėjai. Šiuo atveju reikalingas avansas.

Volkswagen Golf Plus dalys ir automobiliai į rinką pristatyti 2004-aisiais metais. Tai penktajai Golf kartai priklausantis modelis, kuris nuo įprasto Golf V modelio skiriasi šiek tiek didesniu dydžiu ir aukštesne stogo linija.

Volkswagen Golf Plus dalys, modelis 2006-aisiais metais vykusiame „Paris Motor Show“ renginyje pakeičiamas į „CrossGolf“ versiją. Pastaroji versija nuo Golf Plus skiriasi tik kryžminio stiliaus kėbulo elementais. Šis modelis išleistas „Volkswagen Individual“ padalinio, kuris taip pat suprojektavo „Golf R32“, „Volkswagen CrossPolo“ – retesnius modelius. Tiesa, „CrossGolf“ modelis – tai priekiniai varomieji ratai, 1.6 arba 1.4 TSI benzinu varomas variklis arba 1.9 ir 2.0 TDI – dyzeliu varomas variklis. Jungtinėje Karalystėje šis modelis vadinas „Golf Plus Dune“.

Volkswagen Golf Plus dalys, modelis 2008 metais pasirodo Bolonijos automobilių parodoje – tai atnaujinta versija, labiau panaši į šeštąją Volkswagen Golf kartą. Volkswagen Golf Plus dalys šiek tiek pakitusios: išlaikyta panaši vidinio dizaino ir galinio kėbulo konstrukcija.