+370 685 64 002
VW GOLF SPORTSVAN, 13 - 20
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW GOLF SPORTSVAN, 13 - 20

2013 - 2020
Hatchback

VW GOLF SPORTSVAN, 13 - 20 dalys

VW GOLF SPORTSVAN, 13 - 20 dalys

Kaip rasti detalę pasirinktam automobilio modeliui (Volkswagen Golf Sportsvan dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas („Automobilių žibintai, jų dalys“ ir pan.) pagal dalių vietą automobilyje, funkciškumą. Tarkime, jog ieškote rėmo: iš pradžių spustelkite kategoriją „Kėbulo dalys“, tada kategorijai išsiskleidus – „Rėmai, sutvirtinimai“ ir, galiausiai, „Rėmas“.

Ką daryti, kai nepavyksta rasti detalės? Drąsiai kreipkitės į vadybininką. Tai padaryti galite per el. parduotuvės apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“. Savo darbą išmanantis specialistas reikiamą detalę ras kur kas greičiau.

Gali atsitikti ir taip, jog kokios nors detalės nebus mūsų sandėlyje. Išeitis – specialusis užsakymas. Vadybininkas reikiamą detalę užsakys iš pirmų rankų – tiekėjų. Žinokite, kad:

  1. Volkswagen Golf Sportsvan dalys iki mūsų gali keliauti apie 2-3 mėn.
  2. Reikalingas avansas.

Volkswagen Golf Sportsvan dalys ir automobilis pirmąkart pasirodo 2013-aisiais metais, „Frankfurt Motor Show“ renginyje. Daugelyje rinkų šis modelis vadinamas „Sportsvan“, trumpinamas į „SV“.

Volkswagen Golf Sportsvan dalys, modelis yra trečiasis septintosios Volkswagen Golf kartos modelio variantas, gamintas panašiu metu kaip ir modelis „Estate“, tačiau šis – hečbeko kėbulo tipo. Volkswagen Golf Sportsvan dalys ir pats automobilis bei jo dizainas – aiškus Golf šeimos dizaino tęsinys, turintys tą pačią užkoduotą DNR. Tačiau nežymūs skirtumai yra: „Sportsvan“ yra 134 mm ilgesnis už „Golf Plus“ modelį, taip pat 83 mm ilgesnis už „Golf“ hečbeką ir 224 mm trumpesnis už „Golf Estate“ modelį.

Volkswagen Golf Sportsvan dalys yra sudėliotos taip, jog sukurtų kuo didesnę vidinę erdvę, talpą. Pavyzdžiui, galinės sėdynės yra pastumtos į priekį – tokiu būdu bagažinė tampa kur kas didesnė. Galines sėdynes ir priekinę keleivio sėdynę galima lankstyti – tai sukuria erdvę kroviniui pervežti.

Kaip ir „Volkswagen Golf“, Sportsvan taip pat turi atnaujintas saugos sistemas. Volkswagen Golf Sportsvan dalys, įranga, saugos sistemos užtikrina keleivių ir vairuotojo saugumą. Pavyzdžiui, įdiegta stabdžių sistema („Post-collision braking“) automatiškai stabdo automobilį, šiam susidūrus su kliūtimi ir taip išvengiamas dar vienas pavojingas dūžis. Taip pat yra įdiegta „Proactive Occupant Protection“ sistema, kuri, įvertinusi situaciją, nusprendžia, jog yra pavojus – įtempia saugos diržus ir automatiškai uždaro automobilio langus, stoglangį.