+370 685 64 002
VW GOLF V, 03 - 08
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW GOLF V, 03 - 08

2003 - 2008
Hatchback

VW GOLF V, 03 - 08 dalys

VW GOLF V, 03 - 08 dalys

Kaip el. parduotuvėje ieškoti detalių, kai esate parinkę konkretų automobilio modelį (Volkswagen Golf V dalys)? Atkreipkite dėmesį, jog el. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas, o šios – į subkategorijas pagal detalių funkciškumą. Taigi, jeigu Jus domina moldingai, spauskite kategoriją „Kėbulo dalys“ ir tada „Moldingai“.

Jeigu nerandate reikalingos detalės, drąsiai kreipkitės į vadybininką. Tai padaryti galite per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“. Taip pat rašykite vadybininkui tuo atveju, jeigu Jūsų ieškomos detalės nėra mūsų asortimente – vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą. Kas tai? Tai – puiki galimybė prekę gauti tiesiai iš mūsų tiekėjų. Tačiau svarbu žinoti, jog:

  1. Būtinas išankstinis avansas.
  2. Specialiai užsakytos Volkswagen Golf V dalys gali būti siunčiamos kelis mėnesius.

Volkswagen Golf V dalys ir automobiliai Europoje pradėti gaminti 2003-aisiais metais, Didžiojoje Britanijoje – 2004 metais. Tiesa, Šiaurės Amerikoje šis automobilis vadintas „Rabbit“ pavadinimu ir į rinką išėjęs tik 2006 m. Tuo tarpu Kanadoje vartojamas tiek „Golf“, tiek „Rabbit“ pavadinimas.

Volkswagen Golf V dalys, automobiliai Šiaurės Amerikoje buvo leidžiami su 2.5 l, penkių cilindrų varikliu, kuris turėjo 112 kW galią. Kiek vėliau – 2007 ir vėlesniais metais – buvo leistas modelis su 127 kW galia.

Volkswagen Golf V dalys buvo gaminamos šiems kėbulo tipams: 2 durų hečbekas, 4 durų hečbekas, universalas. Sedanas – tai daugelyje rinkų vadinamoji „Volkswagen Jetta“, kuri buvo pardavinėjama Vokietijoje, Pietų Afrikoje, Meksikoje (šioje rinkoje sedanas vadinamas „Bora“). Kiek vėliau šis modelis pakeičiamas į „Golf Variant“.

Vėlesni penktosios kartos modeliai buvo gaminami su TSI –1.4 litrų turbokompresoriniu, benzinu varomu varikliu ir priekiniais varomaisiais ratais. Volkswagen Golf V dalys ir automobiliai (konkrečiau – „Volkswagen Rabbit S“) žurnale „Car and Driver Magazine“ išrenkamas geriausiu mažo dydžio automobiliu. Balsuojant buvo atsižvelgiama į vairavimo malonumą, manevringumą

Volkswagen Golf V dalys buvo gamintos ir GTI versijai, kuri turėjusi 2.0 litrų, turbokompresoriaus variklį su 147 kW galia. GTI versija pardavinėjama Meksikoje.

Volkswagen Golf V dalys gaminamos iki 2008-ųjų metų, automobiliai pardavinėjami iki 2009 m.