Parduotuvių kontaktai

VW GOLF V VARIANT, 06 - 09 dalys

VW GOLF V VARIANT, 06 - 09 dalys

Kaip rasti detalę, kai jau esate parinkę automobilio modelį (Volkswagen Golf V Variant dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į 14 pagrindinių kategorijų („Kėbulo dalys“, „Valytuvai, jų dalys“ ir t. t.). Pasirinkite vieną iš jų pagal ieškomos detalės funkciškumą. Pavyzdžiui, jeigu ieškote apsaugos po bamperiu, rinkitės „Kėbulo dalys“, kategorijai išsiskleidus –  „Variklio apsaugos, posparniai“ ir  „Apsauga po bamperiu“.

Jeigu detalės Jums nepavyksta rasti – parašykite užklausą mūsų vadybininkui. Spauskite laukelį „Pagalba gyvai!“ ir užduokite norimą klausimą.

Į vadybininką kreipkitės ir tada, kai ieškomos detalės nėra mūsų asortimente. Tokiu atveju vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite tiesiai iš tiekėjų. Prisiminkite, kad:

  1. Volkswagen Golf V Variant dalys, užsakytos specialiai, gali būti siunčiamos 2-3 mėnesius.
  2. Būtinas išankstinis avansas.

Volkswagen Golf V Variant dalys pradėtos gaminti 2007-aisiais metais. Šių modelių gamyba tęsėsi iki 2009 m. Tai penktosios Golf kartos modelis.

Volkswagen Golf V Variant dalys ir automobiliai vadinami tikrai ne vienu pavadinimu: Pietų Amerikoje šis modelis vadinamas „Jetta Estate“, „Bora Estate“, „Vento Estate“, Meksikoje: „Bora Sportwagon“, „Golf Sportwagen“, Kanadoje: „Volkswagen Jetta Wagon“, „Volkswagen Golf Wagon“. Jungtinėse Amerikos Valstijose šis automobilis vadinamas „Volkswagen Golf Sportswagen“.

Volkswagen Golf V Variant dalys gaminamos universalo kėbulo tipui. Pirmąkart „Variant“ modelis pasirodė 1993-iaisiais metais, tačiau penktos kartos automobilis išleistas gerokai vėliau, kaip jau buvo minėta – 2007 metais.

Volkswagen Golf V Variant dalys, o konkrečiai – varikliai turi nemažą įvairovę: galima įsigyti „V Variant“ su 1.4, 1.4 TSI, 1.6, 2.0 TFSI, 2.5 litrų benzinu varomu varikliu. Taip pat galima rinktis iš 1.9 TDI, 2.0 TDI l, dyzeliu varomų variklių.