+370 685 64 002
VW GOLF VI, 09 - 12
Prekių katalogas

VW GOLF VI, 09 - 12 dalys

VW GOLF VI, 09 - 12 dalys

Kaip el. parduotuvėje rasti reikalingą detalę, kai jau esu pasirinkęs automobilio modelį (Volkswagen Golf VI dalys)? Atkreipkite dėmesį, jog el. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas pagal dalių funkciškumą. Taigi, jei jus domina veidrodėlio dangtelis, visų pirma, spauskite „Automobilių veidrodėliai, jų dalys“ ir tada subkategoriją „Veidrodėlio dangtelis“.

Jeigu Jums nepavyksta rasti ieškomos detalės – parašykite mūsų vadybininkui per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“, jis reikiamą prekę ras greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad mūsų el. parduotuvėje nėra kokios nors Jums reikalingos detalės – kreipkitės į vadybininką. Jis suformuos specialųjį užsakymą. Svarbu žinoti kelis dalykus:

  1. Volkswagen Golf VI dalys, užsakytos tiesiai iš tiekėjų, gali būti siunčiamos 2-3 mėnesius.
  2. Būtinas avansas.

Volkswagen Golf VI dalys buvo gaminamos 2008-2012 metais. Volkswagen Golf VI dalys ir automobiliai – tai šeštosios kartos Golf modeliai, debiutavę „Paris Motor Show“ renginyje 2008-aisiais metais. Po vienerių metų šeštosios kartos modelis pristatomas Jungtinės Karalystės ir Šiaurės Amerikos rinkose, kur pamirštamas senasis „Rabbit“ pavadinimas, pasiliekama prie „Golf“.

Volkswagen Golf VI dalys ir modeliai – Volkswagen kompanijos vyriausiojo dizainerio Volterio de‘Silva (Walter de‘Silva) dizainas. Volkswagen Golf VI dalys, automobiliai nuo senesnių kartų skiriasi šiais parametrais: kėbulo aerodinamika, taupanti kuro naudojimą, taip pat pasiekiamas tylesnis automobilio eksploatavimas. Įdomu, jog šį modelį pagaminti yra kur kas pigiau nei prieš tai gamintus (ketvirtosios, penktosios kartos) modelius, tad Volkswagen Golf VI dalys ir automobilis pigiau atsieina ne tik gamintojui, bet ir pirkėjui.

Volkswagen Golf VI dalys, modelis 2009-aisiais laimėjo apdovanojimą „Pasaulinis metų automobilis“. Po vienerių metų šeštąją Golf kartą papildo dar vienas modelis – „Mk6 Jetta“, kuris jau 2011-aisiais tampa prieinamas visose rinkose. Šis modelis pasižymi naujove – tai papildoma „Volkswagen Adaptive Chassis Control“ (kuri neprieinama Šiaurės Amerikos rinkoje) sistema, kuri leidžia pasirinkti iš „normalaus“, „komforto“ ir „sporto“ režimų. Ši sistema atitinkamai valdo greičių dėžę, vairą ir akceleratoriaus pedalą.

Volkswagen Golf VI dalys buvo gaminamos šiems kėbulo tipams: 2 durų hečbekas ir kabrioletas, 4 durų hečbekas ir universalas. Visi modeliai – kompaktiški.