Parduotuvių kontaktai

VW GOLF VII, 12 - 17 dalys

VW GOLF VII, 12 - 17 dalys

Kaip rasti detalę pasirinktam automobilio modeliui (Volkswagen Golf VII dalys)? Iš pradžių pasirinkite kairėje pusėje esančią kategoriją pagal ieškomos detalės vietą automobilio komplektacijoje ir jos funkciškumą. Pavyzdžiui, jeigu ieškote termostato, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, šiai išsiskleidus pasirinkite subkategoriją „Termostatai, jų dalys“.

Volkswagen Golf VII dalys mūsų sandėlyje užima nemažai vietos  – dėl šios priežasties rasti tam tikrą, konkrečią detalę gali būti sudėtinga. Jeigu reikalingos detalės nerandate, kreipkitės į patyrusį Signedos specialistą  – vadybininką, kuris prekę ras už Jus. Tai padaryti galite per pagalbos laukelį „Pagalba gyvai!“.

Į vadybininką kreipkitės ir tuo atveju, jeigu reikalingos detalės nėra mūsų siūlomame asortimente. Tokiu atveju prekę užsakysime iš tiekėjų. Prisiminkite du dalykus:

  1.  Volkswagen Golf VII dalys, užsakytos specialiai, gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2.  Avansas – būtinas.

Volkswagen Golf VII dalys pradėtos gaminti 2012 m. Šie kompaktiški modeliai yra gaminami iki šiol – tai naujausios, septintosios kartos Volkswagen Golf automobiliai.

Volkswagen Golf VII dalys, modeliai yra šiek tiek didesni už šeštosios kartos modelį, tačiau sveria apie 100 kg mažiau nei ankstesnės kartos automobiliai. Tam įtakos turi ne tik Volkswagen Golf VII dalys, bet ir variklio parinkimas. Dažnai montuojamas 154 kW galios, 2.0 l darbinio tūrio, 4 cilindrų variklis.

Volkswagen Golf VII dalys yra gaminamos šiems kėbulo tipams: 2 durų hečbekas, 4 durų hečbekas ir universalas. Šio modelio ratai būna varomi visi arba varomieji būna tik priekiniai ratai.

2013-aisiais Volkswagen Golf VII dalys ir automobiliai laimėjo „World Car of the Year“ apdovanojimą, o 2015-ais metais buvo pripažintas „Motor Trend Car of the Year“.

Volkswagen Golf VII dalys, modeliai nuo šeštosios kartos automobilių taip pat skiriasi erdvesniu salonu: priekiniai ir galiniai keleiviai pečių zonoje telpa lengviau, daugiau vietos yra kojoms ir Volkswagen Golf VII taip pat turi talpesnę bagažinę.

Šis, naujausios kartos modelis išsiskiria saugumo sistemomis. Atnaujintos įvairios Volkswagen Golf VII dalys ir įrenginiai, sistemos. Keletas iš jų:

  •  „Proactive Occupant Protection“ sistema reaguoja į galimą avarinę situaciją uždarydama visus automobilio langus ir įtempdama saugos diržus.
  •  „Multi-collision brake“ – atnaujinta stabdžių sistema, kuri, įvykus eismo įvykiui (susidūrimui ir pan.), automatiškai sustabdo automobilį ir taip padeda išvengti kitų pavojingų situacijų.
  •  Sistema „Lane-keeping assistant“ praneša apie išvažiavimą už juostos ribų – itin svarbi, jei vairuotojas užmiega.
  •  „Automatic parking system“ parkuoja automobilį už Jus.

Įdomu, jog Jungtinėse Amerikos Valstijose siūlomos Volkswagen Golf VII dalys, automobiliai – tai ne vien hečbekas ar universalas, o ir sportinis šio modelio variantas. Tai 4 durų automobilis, su 6 pavarų automatine dėže – šių modelių buvo išleista apie 650. Didžiojoje Britanijoje ir Australijoje (2013 m.) buvo siūlytas 4 durų liftbekas ir 2 durų Volkswagen Golf VII  kabrioletas.