Parduotuvių kontaktai

VW JETTA, 15 - 18 dalys

VW JETTA, 15 - 18 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (VW Jetta dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti stiprintuvo bakelį, spauskite „Kėbulo dalys“, „Bakeliai“ ir „Stiprintuvo bakelis“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – VW Jetta dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas avansas.

VW Jetta dalys, automobiliai – vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminami modeliai. Pirmą kartą rinkoje Jetta pasirodo 1979-aisiais metais. Dabar šis modelis gaminamas jau septintąją kartą. VW Jetta dalys gaminamos keturių durų sedano kėbulo tipui, tai – kompaktiškas ir paklausus šeimos automobilis, gaminamas „Volkswagen Group A“ platformoje.

Globalioje rinkoje sutinkami įvairūs šio modelio pavadinimai: Atlantic, Fox, Bora, City Jetta, Jetta City, GLI, Clasico, Voyage, Sagitar (Kinijoje).

VW Jetta dalys ir modeliai, gaminami nuo 2015 m., turi daugybę naujovių. Naujoji, 2015 m. Jetta turi gražesnį ir erdvesnį interjerą, puikius saugumo įvertinimus, talpią bagažinę ir degalus taupančius variklius. 2015 m. Jetta tokia erdvi, tad sunkiai priskiriama kompaktiškų automobilių klasei.

VW Jetta dalys, automobilis – tai geriausiai parduodamas Volkswagen modelis Jungtinėse Amerikos Valstijose. VW Jetta dalys, o konkrečiau – varikliai siūlomi ne tik varomi benzinu ar dyzeliu, prieinamas ir hibridinis variantas. Populiariausias 1.8 L keturių cilindrų, benzinu varomas variklis ir 2.0 L dyzelio variklis. Abu variantai dabar su aktyviu radiatorius užraktu, kuris, kai reikia, užsidaro ir taip trumpina variklio įšilimo laiką ir sumažiną aerodinamę trauką – kai nereikia papildomo variklio aušinimo.

VW Jetta dalys ir modelis – su pažangiausiomis technologijomis, saugumo sistemomis, kurios iki tol buvo prieinamos tik Europoje, dabar – visose rinkose. Pavyzdžiui, įdiegiama aklumo zonos, priekio ir galo susidūrimo kontrolė. Taip pat pirkėjus patraukia bi-ksenoniniai žibintai su prisitaikančiais LED dienos žibintais ir kitos naujovės.