+370 685 64 002
VW PASSAT (B5), 96 - 00
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW PASSAT (B5), 96 - 00

1996 - 2000
Saloon,Estate

VW PASSAT (B5), 96 - 00 dalys

VW PASSAT (B5), 96 - 00 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau esate pasirinkę savo automobilio modelį (Volkswagen Passat B5 dalys)? Tai padaryti galite rinkdamiesi kairėje pusėje esančią kategoriją (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“, „Automobilių žibintai, jų dalys“ ir t. t.) ir tada – jau reikiamas detales pagal jų klasifikaciją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote salono radiatoriaus, spauskite kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“ ir išskleidę kategoriją rasite subkategoriją „Salono radiatoriai, jų dalys“.

Jeigu el. parduotuvėje nerandate, kokios Volkswagen Passat B5 dalys Jums tiktų – parašykite vadybininkui per apačioje, dešinėje pusėje esantį laukelį „Pagalba gyvai!“ – patyręs specialistas reikiamą detalę ras greičiau iš visų turimų 300 000 prekių pozicijų.

Kartais kai kurios Volkswagen Passat B5 dalys gali neįeiti į mūsų siūlomą asortimentą. Tačiau tai – ne problema. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą tiesiai iš tiekėjų. Viskas, ką Jums reikia žinoti:

  1. Detalė, užsakyta specialiai, iki mūsų sandėlių gali keliauti 2-3 mėnesius.
  2. Avansas yra būtinas.

Volkswagen Passat B5 dalys ir automobilių grupė į Europos rinką buvo pradėti leisti po 1996-ųjų metų. Po metų šie automobiliai atsirado Jungtinėje Karalystėje, o dar po vienerių metų (1998 m.) – Šiaurės Amerikoje.

Tuo metu naujas „Volkswagen Passat B5“ automobilių dizainas, aerodinamika, nepriklausoma keturių varomų ratų sistema – tapę B5 modelio išskirtinumai. Keturių varomų ratų automobiliai buvo pradėti gaminti po 1997-ųjų su 1.8, 2.8 litrų varikliais (6 cilindrų varikliai – V6), 1.9 (varikliai su tiesioginiu įpurškimu, turbokompresoriumi - TDI) ir 2.5 litrų varikliu. 1.8 variklis, turįs mažesnę alyvos talpą, dėl to dažniau atsiranda tepalo nuosėdų – tai kenkia variklio sistemai, tad patariama pilti sintetinį tepalą.

Volkswagen Passat B5 dalys, kėbulo tipai yra keli: buvo gaminami 4 durų sedanai ir 4 durų universalai. Tiesa, Volkswagen Passat B5 dalys ir automobiliai Kinijoje vadinami kiek kitokiu pavadinimu – „Volkswagen Passat Lingyu“.

Volkswagen Passat B5 dalys ir automobiliai yra pelnę ne vieną apdovanojimą: 1998-aisiais Volkswagen Passat B5 yra laimėjęs „Geriausias vidutinio dydžio automobilis“ ir „Geriausias pirkinys – didelės šeimos automobilis“ apdovanojimus, o po vienerių metų (1999-ais metais) šis modelis dar kartą pripažintas kaip geriausias ir praktiškiausias šeimos automobilis.