+370 685 64 002
VW PASSAT (B6), 06 - 10
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW PASSAT (B6), 06 - 10

2006 - 2010
Saloon,Estate

VW PASSAT (B6), 06 - 10 dalys

VW PASSAT (B6), 06 - 10 dalys

Kaip rasti reikalingą detalę, kai automobilio modelis (Volkswagen Passat B6 dalys) jau yra parinktas? Iš pradžių atkreipkite dėmesį į kairėje el. parduotuvės pusėje surašytas kategorijas (pavyzdžiui, „Akumuliatoriai, jų priedai“, „Oro srauto matuoklės, davikliai“ ir t. t.). Pasirinkite reikiamą kategoriją, o tada – smulkesnes subkategorijas. Pavyzdžiui, jeigu ieškote bakelio, iš pradžių pasirinkite kategoriją  „Kėbulo dalys“ ir tada subkategoriją „Bakeliai“.

Volkswagen Passat B6 dalys užima nemažą asortimento dalį, tad jeigu nerandate Jums reikalingos automobilio detalės – nedvejokite ir parašykite užklausą mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“.

Taip pat galime pasiūlyti prekę užsakyti specialiai. Ši paslauga aktuali tiems, kurių ieškomos detalės nėra mūsų pagrindiniame sandėlyje. Vadybininkas suformuos užsakymą tiesiai iš tiekėjų. Svarbu žinoti, jog Volkswagen Passat B6 dalys, užsakytos specialiai:

  1. Iki mūsų sandėlių gali keliauti apie 2-3 mėnesius.
  2. Būtinas išankstinis avansas.

Volkswagen Passat B6 dalys ir automobilis pirmą kartą pasirodo Ženevos automobilių parodoje 2005 metais ir tais pačiais metais (vasarą) yra išleidžiamas į Europos rinką. B6 modelis nebe „Audi A4“ analogas – B6 modelio variklio padėtis skiriasi nuo ankstesnių „Passat“ modelių. Volkswagen Passat B6 dalys ir automobiliai yra gaminami iki 2010-ųjų metų.

Volkswagen Passat B6 dalys ir technika, savaime suprantama, yra pažangesnės. Pavyzdžiui, skersinis variklis (kitaip ne B5 modelio) – greitai į posūkį reaguojanti naujovė. Tai Haldex sistema, kai varomi yra priekiniai ratai. Posūkio, slydimo metu galinei automobilio ašiai kliūna mažesnė nei 50 % apkrova, tuo tarpu priekiniai šio modelio ratai atlieka didesnį darbą.

„Passat“ modelių variklių gama išties plati: nuo 1.4 iki 3.6 litrų, tačiau Europoje populiariausias yra dyzelinis 2.0 litrų TDI (su turbokompresoriumi) variklio automobilis. Netrukus šis dviejų litrų variklis yra pakeičiamas „Audi“ varikliu – tai taip pat TDI 2.0 variklis, tačiau šis naudoja mažiau degalų ir veikia tyliau, tad „Volkswagen Group“ pasirenka šį atitikmenį.

Volkswagen Passat B6 dalys, automobiliai turi šiuos kėbulo tipus: 4 durų sedaną, universalą ir, skirtingai nuo Passat B5, dar ir kupė modelį. Pastarasis vadinamas kiek kitaip – Passat CC, nors išties priklauso šiai automobilių serijai.

Įdomu, kad Volkswagen Passat B6 dalys, o konkrečiau patys automobiliai dar yra vadinami Volkswagen Magotan ar Volkswagen Variant pavadinimais.