Parduotuvių kontaktai

VW PASSAT (B7, USA TYPE), 11 - 15 dalys

VW PASSAT (B7, USA TYPE), 11 - 15 dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Volkswagen Passat B7 USA type dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti oro srauto matuoklę, spauskite „Oro srauto matuoklės, davikliai“ ir „Oro srauto matuoklė“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Volkswagen Passat B7 USA type dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas avansas.

Volkswagen Passat B7 USA type dalys, skirtos Amerikos rinkai, gamintos 2011–2015 m.

Kuo skiriasi amerikietiškas Passat B7 nuo europietiško? Nors dydis ir forma atrodo panašūs – iš tikrųjų amerikietiška modelio versija yra 10 cm ilgesnė (važiuoklė yra 9 cm ilgesnė už europietišką modelį). Europietiškas modelis turi didesnę žibintų įvairovę: prieinami halogeniniai, ksenoniai rūko žibintai, galiniai žibintai ir žibintų forma skiriasi nuo amerikietiško modelio.

Taip pat amerikietiškame modelyje nėra šių sistemų: šildomas priekinis stiklas, važiuoklės valdymas, galinio vaizdo stovėjimo kamera, kelio juostų pagalba, parkavimosi pagalba ir pan.

Europietiškos Volkswagen Passat B7 USA type dalys į automobilius surinkinėjamos daugelyje šalių: Malaizijoje, Kinijoje, Ukrainoje (europietiškas variantas), Angoloje, Indijoje, Rusijoje ir, žinoma, Vokietijoje, tačiau amerikietiška modelio versija gaminama Tenesyje, JAV.

Volkswagen Passat B7 USA type dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: tai 4 durų sedanas, universalas ir kupė. Šis modelis gali būti su visais varomaisiais ratais arba varomi būna tik priekiniai automobilio ratai.

Variklių įvairovė plati:

  • benzinu varomi varikliai: 1.4 L l4 TFSI, 1.6–2.0 L l4 FSI, galingesni: 3.2 L VR6 FSI ir 3.6 L VR6 FSI.
  • dyzelinu varomi varikliai: 1.6 L, 1.9 L ir 2.0 L l4 TDI.

Varikliai pasižymi „BlueMotion“ sistema, kuri užtikrina degalų efektyvų naudojimą. Taip pat dyzeliu varomi varikliai turi „Diesel Particulate Filter“ – tai prietaisas, iš išmetamųjų dyzelio dujų šalinantis suodžius ar kietąsias daleles. Volkswagen Passat B7 USA type dalys ir pats automobilis – saugantis aplinką, taupus, unikalus.

Volkswagen Passat B7 USA type dalys – kruopščiai apgalvotos, 2012 m. šio modelio sedanas su pilnu dyzelio baku nuvažiavo apie 2 617 km. Tai užfiksuotas rekordas.