Parduotuvių kontaktai

VW PASSAT (B8), 14 - dalys

VW PASSAT (B8), 14 - dalys

Kaip rasti reikiamą detalę, kai jau pasirinkau savo automobilio modelį (Volkswagen Passat B8 dalys)? Rinkitės vieną iš pagrindinių kategorijų, jai išsiskleidus – subkategoriją pagal ieškomos detalės paskirtį arba vietą automobilyje. Pavyzdžiui, jeigu norite įsigyti bamperio spoilerį, spauskite „Kėbulo dalys“ ir „Bamperiai, jų dalys“ ir „Bamperio spoileris“.

Nerandate detalės? Rašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“ – Volkswagen Passat B8 dalys bus rastos greičiau.

Taip pat formuojame specialiuosius užsakymus tuo atveju, kai neturime pageidaujamos detalės. Specialiai užsakytoms detalėms reikalingas avansas.

Volkswagen Passat B8 dalys gaminamos vokiečių įmonės „Volkswagen“ – tai vidutinio dydžio automobilis. B8 – jau ketvirtosios kartos modelis, pradėtas gaminti 2014 m., yra gaminamas iki šių dienų.

Volkswagen Passat B8 dalys gaminamos šiems kėbulo tipams: 4 durų sedanas ir universalas, pastarasis rinkoje vadinamas „Variant“ pavadinimu. Volkswagen Passat B8 dalys į automobilius surinkinėjamos Vokietijoje.

Variklių įvairovė susideda iš: benzinu varomu variklių (1.4 L l4 TSI, 1.8 L l4 TSI, 2.0 L l4 TSI) ir dyzelinių variklių (1.6 l4 TDI, 2.0 L l4 TDI). Naujosios kartos Volkswagen Passat B8 dalys ir automobilis už ankstesnius modelius yra 18 mm trumpesnis, važiuoklė pailgėjo 79 mm – taip priekis tapo trumpesnis ir atsirado daugiau vietos viduje.

Volkswagen Passat B8 dalys, modelis sveria 73 kg mažiau už ankstesnį – tai lėmė vakuuminio plieno naudojimas automobilio dalių gamyboje. Naujajame modelyje yra naujų technologijų, sistemų: įdiegtos „Emergency Assist“ (kai vairuotojas neatsako programai – ši perduoda signalus artimiausiai aplinkai, pranešdama, jog vairuotojui kažkas atsitiko. Jei sistema negauna ženklų iš vairuotojo, sustabdo automobilį saugioje vietoje), „Traffic Jam Assist“ (automatiškai valdo automobilį spūstyje, kol automobilio greitis nesiekia 60 km/h) ir „Trailer Assist“ (sistema, automatiškai parkuojanti automobilį už Jus) programos.