+370 685 64 002
VW PASSAT CC, 09 - 11
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW PASSAT CC, 09 - 11

2009 - 2011
Coupe

VW PASSAT CC, 09 - 11 dalys

VW PASSAT CC, 09 - 11 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (VW Passat CC dalys)? Iš pradžių rinkitės vieną iš kategorijų, tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote posparnio, rinkitės kategoriją „Kėbulo dalys“, „Automobilių sparnai, jų dalys“ ir „Posparnis“.

Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jeigu:

  1. Nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad VW Passat CC dalys bus rastos efektyviau.
  2. Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš tiekėjų sandėlių – kai tik sumokėsite avansą.

VW Passat CC dalys gaminamos 4 durų sedano kėbulo tipui. Pavadinimo raidės CC reiškia Comfort Compact – tai kompaktiškas, patogus ir prabangus automobilis, kuris kiek panašėja į Volkswagen Passat kupė versiją dėl stogo linkio ir sumažėjusios vietos bagažinėje.

Pirmoji karta pradėta gaminti 2009 m. Šis modelis priklauso „Volkswagen Group B“ platformai. Automobilio dizainą kūrė Oliveris Stefanas (Oliver Stefan).

VW Passat CC dalys į automobilius surinkinėjamos Vokietijoje, Kinijoje ir Rusijoje. Automobilis debiutuoja 2008 m. Tarptautinėje Šiaurės Amerikos automobilių parodoje, vykusioje Detroite. Naujasis modelis – 27 mm ilgesnis, 50 mm žemesnis ir 36 mm platesnis už įprastą Passat automobilį.

Per septynis metus Volkswagen parduoda 300 000 Passat CC modelių. Lyginant su kitais vidutinio dydžio rinkoje esančiais sedanais, CC vertinamas kaip itin patrauklus, kokybiškas, beveik sportinio automobilio atitikmuo.

Prieinami tokie varikliai: 1.4 L / 1.8 L / 2.0 L TSI l4, taip pat galingesnis – 3.6 L VR6 variklis ir dyzelio variantas, tai 2.0 L TDI l4 variklis.