Prekių katalogas
+370 685 64 002
VW SHARAN, 00 - 10
Prekių katalogas

VW SHARAN, 00 - 10 dalys

VW SHARAN, 00 - 10 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (VW Sharan dalys)? Iš pradžių pasirinkite vieną iš kategorijų (pavyzdžiui, „Kėbulo dalys“), tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote naujų valytuvų, rinkitės kategoriją „Valytuvai, jų dalys“ ir „Valytuvai“.

Nerandate kokios nors detalės? Parašykite mūsų vadybininkui per laukelį „Pagalba gyvai!“. Taip VW Sharan dalys bus rastos greičiau.

Jeigu pastebėjote, kad tam tikros detalės nėra mūsų el. parduotuvėje, taip pat kreipkitės į vadybininką – jis suformuos specialųjį užsakymą. Spec. užsakymas pradedamas vykdyti tada, kai gaunamas avansas.

VW Sharan dalys ir automobiliai – vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminami modeliai. Rinkoje taip pat sutinkami kiti šio modelio pavadinimai: „Ford Galaxy“ ir „Seat Alhambra“. Visi modeliai turi smulkių, subtilių, išskirtinių detalių eksterjere, o Galaxy nuo kitų skiriasi ir interjeru.

VW Sharan dalys pradėtos gaminti 1995-aisiais metais – tai metais pradėta leisti pirmoji modelio karta, kurios gamyba tęsėsi iki 2010 m. VW Sharan dalys į automobilius surinkinėjamos Portugalijoje. Automobilio dizainą kūrė amerikiečių dizaineris Gregas M Grysonas (Greg M Greeson).

VW Sharan dalys gaminamos 4 durų miniveno (vienatūrio) kėbulo tipui. Šis modelis priklauso „Volkswagen Group B-VX62“ platformai.

Automobilio pavadinimas „Sharan“, išvertus iš persų kalbos, reiškia „Karalių vežėjas“. Nuo 2007 m. „Sharan“ metinė gamyba siekia netgi 50 000 automobilių vienetų. VW Sharan dalys ir automobiliai pardavinėjami Europoje, Pietų Afrikoje, kai kuriose Azijos ir Lotynų Amerikos valstybėse.

Iš viso per 15 metų parduota 670 000 Sharan modelių. Tiesa, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje šis modelis nėra pardavinėjamas: bendru Ford ir Volkswagen nutarimu, Amerikos rinkoje paliekama nekonkurencinga aplinka Ford‘o „Aerostar“ minivenui.

Prieinama didelė variklių įvairovė: 4 benzinu varomi varikliai (1.8 L l4 20V Turbo; 2.0 L l4; 2.8 L VR6 ir 24 V), 6 dyzelio varikliai (populiariausias – 1.9 L TDI (skiriasi kilovatai), yra 5 tokie varikliai ir vienas 2.0 L l4 TDI variklis).