Prekių katalogas
+370 685 64 002
VW SHARAN, 15 - 20
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW SHARAN, 15 - 20

2015 - 2020

VW SHARAN, 15 - 20 dalys

VW SHARAN, 15 - 20 dalys

Kaip ieškoti detalių pasirinktam automobilio modeliui (VW Sharan dalys)? Iš pradžių rinkitės vieną iš kategorijų, tada jai išsiskleidus – tinkamą subkategoriją. Pavyzdžiui, jeigu ieškote kondicionieriaus radiatoriaus, rinkitės kategoriją „Automobilių radiatoriai, jų dalys“, „Kondicionieriaus radiatoriai, jų dalys“ ir „Kondicionieriaus radiatorius“.

Rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jeigu:

  • Nerandate reikiamos detalės. Vadybininkas – patyręs specialistas, tad VW Sharan dalys bus rastos greičiau.
  • Detalės nėra mūsų asortimente. Vadybininkas suformuos specialųjį užsakymą ir detalę gausite iš tiekėjų sandėlių – kai tik sumokėsite avansą.

VW Sharan dalys ir automobiliai leisti vokiečių kompanijos „Volkswagen“ dvi kartas, pirmoji karta rinkoje pasirodo 1995-aisiais metais. Tai 4 durų vienatūrio miniveno kėbulo tipo automobilis, puikiai tinkantis eksploatuoti mieste ir užmiestyje.

VW Sharan dalys ir automobiliai rinkoje dar vadinami „Seat Alhambra“. Antroji karta pristatoma 2010 m. Ženevos automobilių parodoje, automobilis pradedamas pardavinėti rugsėjo mėn.

VW Sharan dalys gaminamos ir į automobilius surinkinėjamos Portugalijoje. Antrosios kartos modelis turi 75 mm ilgesnę važiuoklę, yra 220 mm ilgesnis, 92 mm platesnis ir 12 mm žemesnis už pirmosios kartos Sharan.

2015 m. VW Sharan dalys pradedamos gaminti šio modelio feisliftui. Naujasis feisliftas tais pačiais metais pristatomas Ženevos automobilių parodoje. Dabar Sharan turi naujausias elektronines sistemas, varikliai – su mažesniu kuro naudojimu. Tampa prieinamas naujausias 2.0 L TSI variklis.

2015-ųjų metų Sharan eksterjeras – be didelių pokyčių. Pakeičiamas priekinių žibintų dizainas, forma išlieka tokia pati, tačiau dabar žibintai – LED. Įdiegiamos naujos saugumo sistemos. Pavyzdžiui, stabdžių sistema po susidūrimo automatiškai stabdo automobilį ir tokiu būdu išvengiamas dar vienas smūgis. Taip pat įdiegiama eismo juostos laikymosi kontrolės sistema (LGS), kuri neleidžia nukrypti iš kelio ribų, aklosios zonos aptikimo sistema ir kitos naujovės.