+370 685 64 002
VW TIGUAN, 07 - 11
Prekių katalogas

Pasirinktas automobilis:

VW TIGUAN, 07 - 11

2007 - 2011
Closed Off-Road Vehicle

VW TIGUAN, 07 - 11 dalys

VW TIGUAN, 07 - 11 dalys

Kaip rasti automobilio detalę, kai pasirinkau modelį (VW Tiguan dalys)? El. parduotuvė yra suskirstyta į kategorijas, jos – į subkategorijas pagal dalių vieta ir / ar funkciją. Jeigu ieškote oro srauto matuoklės, spauskite „Oro srauto matuoklės, davikliai“ ir „Oro srauto matuoklė“.

Jeigu reikiamos detalės nėra mūsų asortimente – rašykite vadybininkui per „Pagalba gyvai!“, jis suformuos specialųjį užsakymą ir detalę atsiųs tiekėjai. Spec. užsakymui vykdyti būtinas avansas.

Taip pat rašykite vadybininkui, jei nerandate reikiamos detalės. Vadybinkas – patyręs specialistas, tad VW Tiguan dalys bus rastos kur kas greičiau.

VW Tiguan dalys ir automobiliai – vokiečių kompanijos „Volkswagen“ gaminami modeliai. Tai 4 durų kompaktiško krosoverio kėbulo tipo automobilis, pirmą kartą rinkoje pasirodęs 2007 metais. Modelis gamintas dvi kartas.

Tiguan modelis pristatomas du kartus: 2006 m. Los Andželo Automobilių šou ir 2007 m. Tarptautinėje Vokietijos automobilių parodoje. Nuo 2011 m. parduota daugiau nei 700 000 Tiguan modelių visame pasaulyje. Labiausiai sekėsi parduoti Europos, Rusijos, JAV, Kinijos, Brazilijos ir Australijos rinkose. „Euro NCAP“ (Europos automobilių saugumo vertinimo programa) Tiguan modeliui duoda 5 saugumo žvaigždutes iš 5 – automobilis patikimas, saugus ir mėgstamas pirkėjų.

VW Tiguan dalys gaminamos ir į automobilius surinkinėjamos Vokietijoje ir Kinijoje. Modelio komplektacijoje – 4 benzino ir 3 dyzelio varikliai.

VW Tiguan dalys ir automobilis puikiai tinka eksploatuoti tiek mieste, tiek užmiestyje. Bekelėje galima įsijungti 4MOTION ratų pavarą, kuri užtikrina aukšiausią kontrolę ir vairavimo malonumą. Automobilyje – paaukšinta sėdėjimo padėtis, tad visuomet matysite daugiau.

Dar viena naujovė – tai kondicioniavimo sistema. „Air Care Climatronic“ sistema leidžia atskirai vairuotojui ir keleiviams nustatyti pageidaujamą oro temperatūrą. Taip pat el. valdymo blokas stebi saulės padėtį, tiesioginių saulės spindulių kiekį, lauko temperatūrą ir reguliuoja reikiamą šalto oro tiekimą. Sistema turi alergenų filtrą – tai aktualu alergiškiems žmonėms.